מומלץ
טיול סוסים זוגי
טיולי סוסיםטיולי סוסיםטיולי סוסיםטיולי סוסיםטיולי סוסיםטיול סוסים

טיול סוסים זוגי רומנטי שעה

5 out of 5 מבוסס על 1 דירוגי לקוח
(חוות דעת לקוח 1)

₪600 ₪380

טיול סוסים זוגי רומנטי שעה
ספק: סרף פוינט ענבר- 068
טיול סוסים רומנטי זוגי למעיין מים קדום בהרי יהודה, בנוף המדהים של הרי יהודה בגובה של 694 מטר מעל פני הים טיול רכיבה רומנטי רק אתם והמדריך!
טיול סוסים רומנטי של שעה
קטגוריה:

תיאור מוצר

הרומנטיקה מתחילה כבר בנסיעה בדרך אל טיול סוסים רומנטי בהרי יהודה, נרגיש את האוירה המיוחדת של הרי יהודה כביש מפותל עם נוף אחר, המון צמחיה ופריחה עם שלל צבעים, חוות סוסים  הממוקמת בגובה של כ 700 מטר מעל פני הים, נגיע אל חוות סוסים, נפגוש את צוות החווה המדהים, שיתאים לנו את הציוד ואת הסוסים המתאימים לנו ביותר, לאחר הסבר קצר על הסוסים ועל אופי טיול סוסים- טיול סוסים זוגי רומנטי, נצא ברכיבה על סוסים אל השטח כאשר רק אנחנו והמדריך בטיול פרטי רומנטי,

במהלך טיול סוסים רומנטי נגיע למעיין מים קדום עם נביעת מים כל השנה.

לאחר ההפסקה נעלה על הסוסים נמשיך ונרכב בהרי יהודה עם היחודיות השמורה רק לאזור זה, עד נגיעה ברכיבה עד לחוות הסוסים,

חוות הסוסים הנמצאת בהרי יהודה הינה חוות סוסים עם צוות ותיק ומיומן, שהפך את הטיפול בסוסים ואת טיולי הסוסים לדרך חיים, במהלך טיול סוסים יספר לכם המדריך על האזור ועל טיולי הסוסים, ואם תרצו יחשוף אותכם ולו במעט את עולם הסוסים האהוב עליו במיוחד.

במהלך טיול סוסים רומנטי, רק אנחנו והמדריך נרכב על הסוסים עד שנגיע למעיין מים קדום שעדיין מספק מים. ומשם נמשיך ברכיבה עם סוסים עד לחווה.

בחווה תצפית מדהימה עד לים מהרי יהודה ועד לחוף אשדוד.

משך טיול סוסים רומנטי – שעה.

הטיול מתקיים גם בליל ירח מלא ! חוייה מדהימה ומיוחדת

המחיר הוא לזוג.

 

לפרטים נוספים על טיול סוסים רומנטי לזוג,

מרכז הזמנות ארצי טלפון 0737-880-888

1 חוות דעת עבור טיול סוסים זוגי רומנטי שעה

  1. 5 מתוך 5

    :

    שלום רב ..מימשנו השבת את טיול סוסים שקבלנו במתנה מהילדים שמכירים אותכם מצויין . הייתם לנו נהדרים .. הסוסים היו נקיים ושקטים ..הנוף היה לנו כמו חוץ לארץ. היה לנו מקסים השארתם אותנו עם רצון לעוד..ראינו שיש לכם המון אטרקציות באתר …אנחנו עוד נחזור .. תודה רבה לכלכם …דייאנה ואלפרד

הוסף חוות דעת