מומלץ
2167_3_1

טיול תומקאר לזוג פרטי שעתיים וחצי + קפה

4 out of 5 מבוסס על 1 דירוגי לקוח
(חוות דעת לקוח 1)

₪850.00 ₪690.00

טיול תומקאר לזוג פרטי שעתיים וחצי + קפה
ספק: סרף פוינט ענבר – 125
טיול תומקאר זוגי פרטי שעתיים וחצי עם קפה רק אתם ומדריך טיול תומקאר אתגרי ומיוחד בנופים המדהימים של הכנרת וסביבתה, טיול תומקאר פרטי לזוג.

תיאור מוצר

טיול תומקאר לזוג פרטי שעתיים וחצי + קפה מתחיל במרכז טיולי תומקאר מעל הכנרת על גבעה הצופה אל הכנרת והגולן.

במרכז טיולי תומקאר נקבל את כל הציוד הדרוש לטיול תומקאר ארוך ומפנק, נקבל הדרכה על התומקאר ועל צורת הנהיגה בו. ונצא אל הטיול.

טיול תומקאר זוגי פרטי רק אתם והמדריך, מתחיל במרכז טיולי תומקאר מעל הכנרת. נוסעים עם התומקאר בין מטעי הליצי, והמנגו כאשר מרבית הטיול הוא ליד מים, במהלך טיול נחצה מעברי מים עם תומקאר, נגיע למוצב סורי ישן, נגיע לנחל הזאקי הידוע במימיו הנקיים והצוננים, נגיע למג'רסה נשתכשך במים וכמובן עצירה לקפה שטח אמיתי ומיוחד,

במשך הטיול עם תומקאר כאשר מסביבנו נוף פראי וסלעי בזלת, ונוסעים עם התומקאר עד נקודות תצפית מדהימות של רמת הגולן והנוף הסובב לכנרת, נהנה מחויית שטח אמיתית.

על שפת הכנרת תחכה לנו הפסקה מפנקת בה נגיש קפה / תה וכיבוד קל.

כמובן מדריך תומקאר שלנו יספר לכם סיפורים מעניינים מאוד על האזור, ואם רוצים ניתן לטבול במי הכנרת הצוננים,

לאחר הפסקה מרעננת נחזור עם תומקאר למתחם טיולי תומקאר

משך הטיול כשעתיים וחצי .

הרכבים, תומקאר, בהם אנו משתמשים בטיולי תומקאר הם – רכבי תומקאר חדישים תוצרת ישראל.

לפרטים נוספים על טיול תומקאר וטיולי תומקאר נוספים

מרכז ההזמנות ארצי טלפון 1-599-567-888

1 חוות דעת עבור טיול תומקאר לזוג פרטי שעתיים וחצי + קפה

  1. 4 מתוך 5

    :

    תכננו צימר באזור הכנרת..היינו ארבע זוגות..כל זוג משף לכוון אחר.. חברה שעובדת איתי המליצה בחום עליכם ..התקשרתי מייד למרכז הזמנות שלכם.. נציג נחמד הציע לי כמה אפשרויות של טיול טרקטרונים קרוב לכינרת…לאחר יעוץ עם הזוגות האחרים הזמנו..היה נעים לעבוד אתכם..שאלתי המון שאלות אנחנו שמונה איש כל אחד תשאלי תשאלי קבלתי בסבלנות התשובות..קבלתי את הקופון במל ..יצאנו לצימר ..עשונו את טיול הטרקטרונים. כל זוג בטרקטורון נפרד..עברנו הודיו בתוך מיים..שעתיים וחצי הבטיחו קפה ואמנם היה…כלנו קבלנו טעם של עוד…החלטנו שאחת לכמה זמן לרכוש אצלכם אטרקציה שתתאים לכלנו..לחברי בספורטיקס המון המון תודה ובעיקר לבחור הנחמד ששרת אותנו…ממליצה ממליצים ושכלם ידעו כמה כיף היה לנו אתכם..זו אני החופרת טובה טבשניק

הוסף חוות דעת