מומלץ
מצנחי רחיפה

מצנח רחיפה מפסגות ההרים

5 out of 5 מבוסס על 1 דירוגי לקוח
(חוות דעת לקוח 1)

₪900 ₪650

מצנח רחיפה מפסגות ההרים
ספק: סרף פוינט ענבר – 110
אנו מזמינים אותך לחווייה מלאת אדרנלין מדהימה צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות ההרים, חוייה שמימית ומיוחדת.
קטגוריה:

תיאור מוצר

צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות ההרים מתבצעת באזורים שונים בארץ, במשך כל ימות השנה הפעילות מותנית במזג אוויר מתאים
לצפיה בסרטון צניחה עם מצנח רחיפה  צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות הרים היא חוויה רוחנית מסעירה ומרגשת, שתאפשר לך לממש חלום עתיק יומין להגביה עוף כמו ציפור, ולרחף בלב התכלת כמו ענן…
עם הגיעך למנחת, יפגוש אותך המדריך האישי שלך, שיסביר לך בקצרה על כל שלבי הפעילות. לאחר שתותאם לך רתמת המצנח באופן אישי, להבטחת חוויה מושלמת ובטיחותית, תצאו ביחד להמראה מול הרוח, אל רגעים ארוכים ומתוקים של צניחה במצנח רחיפה מפסגות הרים.

מומלץ  להעצים את החוויה צניחה זוגית עם מצנח רחיפה , בו זמנית מצנח לצד מצנח, לחוויה זוגית משותפת שלא תישכח במהרה
מומלץ  ללוות את הפעילות בצילום DVD שינציח את כל החוויה מהאוויר באיכות HD, תקבלו סרטון ערוך להעצמת החווייה מתאים גם לארועים משפחתיים

צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות ההרים כוללת הדרכה במקום על ידי מדריך אישי בעל רישיון, התאמה אישית של הציוד לבטיחות מירבית, צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות הרים על זרמי אויר – תרמיקה.
הממציא המיתולוגי של מצנחי רחיפה היה ליאונרדו דה וינצ'י, עוד במאה ה- 15 לספירה, אולם רק עם התפתחות תוכנית החלל האמריקנית, פותח בנאס"א מצנח שנועד לנהג את רכבי החלל הצונחים אל כדור הארץ.

במשך דקות ארוכות ורוויות אדרנלין תנסקו מעלה-מעלה עם זרמי רוח חמימים, לצפייה בנופים מרהיבים, ובהם: הים התיכון, ים המלח, הכנרת, מצוקי החוף, צוקי רמת הגולן, הרי הצפון או נופי מדבר קדומים – בהתאם לאזור הפעילות, כמובן. במסע ריחוף טבעי, ירוק ואקולוגי, ייפתח בפניכם עולם קסום ומיוחד של התמזגות עם הטבע והיקום, בין שמיים וארץ ובין פסגות ועמקים, עם הרוח הרוקדת סביבך במחול פרוע.

כעבור דקות ארוכות של ריחוף באוויר עם מצנח הרחיפה, תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, לעבר הקרקע, לסיום נינוח ומפנק של חוויית הצניחה שזה עתה חווית.

• צניחה מפסגות הרים אינה דורשת ידע מוקדם, והיא מתאימה לבני 6 ומעלה
• הבחירה במקום המיועד לביצוע צניחה חופשית מפסגות הרים תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך

צניחה עם מצנח רחיפה מפסגות ההרים לפרטים נוספים מרכז הזמנות ארצי טלפון 0737-880-888

1 חוות דעת עבור מצנח רחיפה מפסגות ההרים

  1. 5 מתוך 5

    :

    היי שלום ..צנחנו אצלכם אתמול שבת בזיכרון יעקב היה טרוף. ראינו מתחתנו בזמן הצניחה את תחרות האופניים גירו דאיטלי מחזה סוריאליסטי.. עשיתי סקר שוק .התקשרתי גם למרכז ההזמנות שלכם ובחורה נחמדה בשם יעל הקשיבה לי ומיד המליצה לנו צניחה מפסגות הרים .נתנה לי לבחור מתוך כמה מקומות בהם אתם מקיימים את הצניחה .ביקשתי את זיכרון יעקב מיד עשיתי הזמנה לאישתי ולי במחיר מציאה הכולל צילומים מהאויר ..חגגנו יום נישואין וחסכנו למעלה מאלפיים שקל בזה שהקשבתי להצעת הנציגה ממרכז ההזמנות .על כך רצינו לומר תודה הייתה לנו חוויה של פעם בחיים..שמחנו שפגשנו אותם למדנו מכם הרבה ..נמליץ עליכם בחום … שרית ונדב

הוסף חוות דעת