שייט זוגי בהרצליה

לנשום עמוק ולהירגע עם שייט זוגי בהרצליה

בין העומסים בכבישי המרכז, הפקקים ומרכזי הקניות תוכלו להבחין לעיתים בכתם גדול וכחול ממערב: זהו הים! כאן הזמן זורם לאט יותר, השקט הוא הצליל העיקרי, הרוח מנשבת על הגוף והפנים ואפשר להשאיר בצד את הדאגות והבגדים. במרינה שבהרצליה כבר ממתינה לכם יאכטה מפוארת להפלגה זוגית שתיקח אתכם ללב ים, לשעה או יותר של רגיעה, שלווה, פינוק וזמן איכות בשניים.

כמו חלום – אבל במציאות

באתר SPORTX תוכלו למצוא מגוון אפשרויות הפלגה ביאכטה, כולל שייט זוגי בהרצליה היוצא מהמרינה בדיוק בשעה הנוחה לכם וכפי שתיאמתם מראש – בוקר, צהריים, ערב או לילה. מדובר ביאכטות עם קבינות מפנקות וממוזגות שבהן תזכו גם לכיבוד, לארוחת גבינות ויין, למוזיקה נעימה ברקע, לצילומים מקצועיים שלכם ועוד המון פינוקים ואפשרויות לפי בחירתכם. ואם חשבתם שמדובר בתענוג יקר במיוחד אנו שמחים לשנות את דעתכם עם מחירים נמוכים בהרבה מהנהוג בשוק בזכות שיתופי פעולה פוריים עם מיטב הספקים בתחום. יתר על כן, באתר שלנו אתם נהנים מהטבה בלעדית של הארכת תוקף הקופון בעת הצורך ואפילו החלפתו בפעילות אחרת אם תשנו את דעתכם, כמו למשל לשייט קיאקים זוגי או למצנחי רחיפה.

מתאים לכולם

בזכות המחיר הנוח שאנו מציעים עבור שייט זוגי בהרצליה תוכלו להרשות לעצמכם את החוויה הקסומה לציון יום הולדת, יום נישואין, הפגישה הראשונה שלכם או כל מאורע חשוב אחר. וכמובן, אפשר ומומלץ להפליג ביאכטה פשוט כשרוצים להכניס לקשר ניחוח רומנטי ומתוק במיוחד.

SPORTX מתנות, אקסטרים ופנאי

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 1599-567-888.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.