הצעות נישואין מיוחדות במינן

אף אחד לא רוצה להיות כמו כולם, בטח שלא בהצעת הנישואין שלו. אנשים מחפשים כל מיני רעיונות מקוריים כדי להציע לה, לאחת והיחידה את ההצעה הכי מיוחדת, כמוה, כי אם היא לא הייתה מיוחדת בעיניהם הם לא היו מציעים לה. אם פעם הצעת נישואין "מקורית", הייתה לשלוף את הקופסה באמצע ארוחה רומנטית, היום זה פסה. היום מחפשים דברים הרבה יותר מטורפים, כדי שהיא לא תשכח לעולם איך זה היה ושיהיה מה לספר לחבר'ה ולנכדים… עולם הצעות הנישואין הפך היום למכרה זהב של רעיונות מיוחדים, כאשר הדבר הכי חשוב בעיני בן הזוג הוא שזה היה שונה מכל בחינה. שהלוקיישן יהיה אחר, שהזמן, השעה, שזה יהיה הכי מפתיע ולכן זה גם דורש תכנון. יש הצעות נישואין בהפלגה ביאכטה, בטרקטורון מעופף, במצנח רחיפה, בטיול סוסים ובטיסה בשמי הארץ. לכל הצעה הייחוד וההפתעה שלה.

הצעות נישואין באקסטרים

הצעת נישואין במערה- אין מקום יותר מפתיע, מיוחד ושונה מהצעת נישואין שתתקיים… במערה. כן. יש כמה מערות אליהן ניתן להגיע, שם עפ"י ההזמנה יחכו לכלה המיועדת כתובות אש, המערב תקושט בהתאם, עם נרות ופרחים ואפשר אפילו לקבל שם ג'קוזי מיטה חצובה במערה, פינוקים, יין ושוקולדים ומה לא? זוהי הצעת נישואין מטורפת מבחינת המקוריות שלה, מתאים לזוגות שזורמים עם הטבע ועם עצמן.

הצעת נישואין במצנח רחיפה

הצעת נישואין בשמיים למעלה, כאשר אתם נהנים עם מצנח רחיפה, היא בהחלט הדבר הכי מפתיע שיכול לקרות לבת הזוג שלכם. אתם מזמינים אותה לטיסה תמימה במצנח רחיפה, שניכם חבושים בקסדות עם מיקרופונים ושם למעלה, ממש קרוב לאלוהים אתה שואל אותה אם היא מוכנה להינשא לך. זה רומנטי, זה יפה וזה מיוחד במינו. אתם מרחפים עם שני מצנחי רחיפה. אפשר לרחף בעמק בית שאן, עמק הירדן, עמק יזרעאל או הכנרת. התחושה היא של מעוף הציפור הקסום, החלום של כל אדם לרחף בין שמיים לארץ. משך הריחוף הוא 30 דרות בסופו יחכה לה שלט שהיא לא תוכל לעמוד בפניו ותגיד "כן".

ציפור חופשיה כמוה תגיד לך לא?

הצעת נישואין בטרקטורון מעופף 

הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף, לוקחת את המיועדת שלך מעל פרדסים ושדות פורחים, אל הטבע הירוק והיפה, ובתוך כל השלווה המפוארת הזו אתם מרגישים קרובים מתמיד, הכי אוהבים שיש. בסופו של הריחוף הפראי והמקסים, יחכה לה שלט "התנשאי לי?". בוא נראה אותה אומרת לך "לא" לא יקרה!!!

ריחוף בטרקטורון מעופף אורך כ-45 דקות ואפשר לקבל גם תיעוד על DVD.

הצעות נישואין

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!