השכרת יאכטה עבור אירועים

הפלגה רומנטית לזוגות

כמעט כל אחד מאתנו אשר חגג יום הולדת לעצמו או עבור אחד מקרוביו, חיפש במשך זמן מה אחר האטרקציה המותאמת והנכונה ביותר עבור החוגג (בין אם יהיה זה הוא או מישהו אחר). ישנם סוגים שונים של פעילויות אותן נבצע במועדים שאנו נציין, וחברות שונות מציעות שלל אירועים הנכונים לכלל האנשים. השכרת יאכטה יכולה להוות פתרון נהדר גם לאלו המעוניינים באירוע סולידי אך בו בזמן גם מרתק ומקורי וגם לכל מי שחפץ במשט מאתגר וחוויתיי כאחד. לכן באם החלטנו לציין יום חג כלשהו עבור אחד מהאנשים הקרובים לנו, השכרת יאכטה תהווה את הפתרון המושלם לכך.

מתי מומלץ להשתמש בשירותי השכרת יאכטה עבור אירועים ?  

כפי שנכתב קודם לכן, היאכטות המוצעות להשכרה מתאימות לקהל רחב מאוד. הסיבה היא מפני שהן משתנות בהתאם לגודלן, המהירות שבה שטות, אופי האירוע המתקיים על גבי הסיפון ועוד. לפיכך ההמלצה תהיה נכונה לכל מי שמתעניין בחוויה יוצאת דופן זו. אולם, חשוב לומר כי לא בכל עת ניתן לצאת לשיט ולבצע השכרת יאכטה זו או אחרת. כדאי מאוד לבדוק את מזג האוויר שעתיד להתקיים לצד החוף ממנו ייצא השייט. בעונות החורף לרוב לא תצאנה יאכטות עבור קיום אירועים ואת זאת מוטב לוודא טרם השכרנו את שירותיה של יאכטה זו או אחרת.

קיימים סוגים רבים של מועדים אותם נוכל לחגוג על גבי היאכטות המדוברות. השכרת יאכטה תוכל למעשה להוות את הבסיס, את הפלטרפומה לחגיגה המיוחלת. למשל, הצעות נישואין רומנטיות בשעות בין הערביים על גבי אותן סירות פאר נחשבות לשם דבר ולשכיחות מאוד. זאת ועוד- ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות, טיול עם המשפחה, ימי גיבוש לעובדי חברות ועסקים ועוד – כל אלו מצוינים בדרך כלל על גבי אותן סירות מהודרות אשר מסייעות לתחושת החופש, השחרור וההנאה של כל מי שעולה עליהן.

חשוב לציין בנקודה זו כי איכות היאכטות חשובה מאוד לבדיקה בטרם יצאנו אל הים הפתוח. השכרת יאכטה אשר לא תהיה בעלת כל אמצעי הבטיחות או התעודות והתקנים המחמירים יכולה להוות בעיה בהמשך. חברת ספורטיקס מספקת שירותי השכרת יאכטה זה שנים רבות. עם מעל ל-40 שנות ניסיון בעולם שירותי פעילויות חוויתיות לקהל בארץ, ספורטיקס אכן משמשת כמובילה במתן פעילויות מסוג זה.
לכן ועל פי האמור, בבואנו לתור אחר חברה מקצועית, אמינה, בעלת כל הניסיון הדרוש לשם ביצוע שיט מענג ומרתק – ספורטיקס הינה הכתובת. יחד עם המדריכים המנוסים והצוות השירותי גם אתם תהנו משיט על גבי יאכטה מפנקת ומהנה עד מאוד.

אנו ממליצים להיכנס לעמוד קופונים היברידיים שלנו, לעוד מבצעים והנחות מיוחדות לקבוצות. 

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

השאר תגובה