טיסה בכדור פורח – היכן מומלץ?

סביר להניח כי לו יכלנו לבצע את פעולת התעופה בכל פעם בו נמצא לנכון – הרי כי לא היינו מוותרים על כך. החלום של בני האדם לעוף "כמו הציפורים" היה קיים מאז ומעולם. עם השנים יכולת זו הלכה והתפתחה בעיקר בזכות האמצעים הטכנולוגיים השונים. אחת הדרכים המהנות ביותר לטוס בהן הייתה טיסה באמצעות כדור פורח. טיסה בכדור פורח כיום נחשבת לאטרקציה של ממש, בעיקר משום שהיא שונה ממהירויות הטיסות להן אנו רגילים מכלי התעופה המסיעים אותנו ממדינה למדינה. החוויה שבקיום טיסה בכדור פורח יכולה להותיר לכל אחד ואחת עונג רב ורגעים אותם לא ישכחו, ועל כן מומלצת היא עבור כל מי שרוצה להרגיש את השונות וההנאה הגדולה שברגעים קסומים אלו.

היכן מומלץ לאתר פעילויות של טיסה בכדור פורח ?

נכון להיום ישנן חברות רבות המפעילות כדורים פורחים המיועדים לכל מי שמעוניין בחוויות אלו. אם נרצה לאתר את אחת החברות שתהיה מומלצת ממש, חשוב כי נשאל את שאלות המפתח הנכונות, על מנת להבין כי החברה אותה נמצא היא הטובה ביותר בכדי לבצע טיסה בכדור פורח שכזו, דווקא באמצעותה.
למשל, בדיקות הבטיחות יהיו חשובות להימצא בכל מקום בו נבדוק. תעודות תקינות המוצרים, הימצאות מוצרי ביטחון, מדריכים מורשים ובעלי ניסיון – כל אלו יהוו חותמת עבורנו לבצע טיסה בכדור פורח דווקא עם החברה הספציפית עליה נחקור מעט. לאחר מכן, נתפנה לשאלות ובדיקות כגון טיב השירות, רמת הניסיון הקיימת אצל המפעילים שיסבירו ויטיסו אותנו ועוד…

משנסיים את האיתור של החברה המפעילה, נוכל להתחיל בהנאה לשמה הגענו למקום – טיסה בכדור פורח. חשוב לציין כי הטיסות הנ"ל מתאימות כמעט לכל גיל. מקטן עד גדול- כל אדם המעוניין להרגיש את עצמו מרחף אט אט בשמיים, ועולה למעלה תוך בהייה בנוף הנפרש מתחתיו ירגיש את תחושת ההתפעלות הגדולה. הסיבה הינה כי הכדור הפורח מאופיין בשקט יחסי (הבלון מחומם ללא מנוע רועש כמו בכל כלי טיס אחר), ועל כן מביא לשקט נפשי ולרוגע ולשלווה. מובן כי אנשים הסובלים מפחד גבהים מוטב כי ימנעו מטיסה שכזו.

אחת החברות בעלת שנות ניסיון רב בקיום טיסה בכדור פורח בימים אלה, הינה חברת ספורטיקס. עם מעל לכ-40 שנים בביצוע פעילויות אקסטרים, ספורטיקס מספקת מגוון רחב מאוד של אפשרויות עבור אנשים המעוניינים לחוות את אשר טרם חוו. בין שלל האטרקציות הקיימות תחת בית עסק זה נוכל למצוא גם טיסות בכדורים פורחים המתאימים לכל ציון של אירוע: הצעות נישואין, ימי הולדת, ימי גיבוש לעובדים, טיולי משפחות ועוד.
לכן, אם גם אתם מעוניינים בטיסה על גבי כדור פורח מרשים, הרי כי ספורטיקס היא הכתובת המומלצת!

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

טיסה בכדור פורח

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!