מהם היתרונות היחסיים בטיסת מצנח רחיפה ממונע נכון להיום ?

מצנח רחיפה ממונע

כמעט מדי בוקר אנו נקום לעוד יום שגרתי כאשר לרוב נבין היטב מה נצטרך לעשות ולבצע בשעות הקרובות. חיי השגרה שלנו אמנם מוכרים ונעימים, אך מדי פעם כדאי ואף מומלץ מאוד יהיה לשנות את ההרגלים אותם אנו חיים ולעשות דברים (קצת) יוצאי דופן. טיסה בעזרת מצנח רחיפה ממונע אולי נשמעת כקיצונית מידי, אך גם יכולה להוות את הפעולה המרתקת והייחודית עליה חלמנו ושלא היה לנו זמן לבצעה. פעולה ייחודית זו תביא לכל מי שיבצע אותה עניין רב, ריגוש והתלהבות וכמובן הנאה בלתי נגמרת.

אז מה היתרונות אצל מצנח רחיפה ממונע ?

סביר להניח כי רובנו שמענו על פעיולוית אקסטרים שונות המובאות ע"י גורמים מקצועיים בענף זה. את האטרקציות נהוג לחלק על פי הענפים (דברים הקשורים במים, ביבשה, תעופה וכו…) ענף תעופת האקסטרים ידע שינויים רבים במהלך השנים. מצנח רחיפה ממונע הינו כלי תעופה בעל מנוע גבי אשר מספק חוויה בלתי רגילה של מעוף הציפור לצד שיוט באוויר הפתוח. לתחושה נפלאה זו כמעט ואין תחליף, שכן הראש המביט על הנוף הנשקף ממעל בשילוב רמות האדרנלין הגבוהות שזורמות בגוף – כל אלו יגדילו את תחושות הרוגע וההנאה שלנו.
כמו כן, מצנח רחיפה ממונע מאפשר לכל מי שמפעיל אותו ביצוע המראה ונחיתה כמעט מכל שטח מישורי. עובדה זו מסייעת גם לחברות המשווקות טיסות מסוג זה וגם לקהל הלקוחות להיות גמישים במיקום ומועדי הטיסות.

חשוב לומר, כי כמו בכל אירוע ייחודי, השימוש באמצעות מצנח רחיפה ממונע מתאים כמעט לכל אחד. נוכל לשלבו במהלך ציון ימי הולדת שלנו או של המשפחה והחברים הקרובים, ועד לקיומן של הפקות שונות כגון ימי גיבוש לעובדים, הצעות נישואין, טיולי חברים וכיוצא בזה. כל שעלינו יהיה לעשות הוא רק לתאם מראש את אופי האירוע ולהגדירו אל מול המארגנים וכל מה שיוותר לנו יהיה ליהנות מהחוויה עצמה בשטח.

חברת ספורטיקס הפעילה זה מעל ל-40 שנה, מפעילה מערך פעילויות אקסטרים באתרים שונים ברחבי הארץ. מקרב רוב החברות הנמצאות והפועלות כיום בשירותי מצנח רחיפה ממונע, ספורטיקס נחשבת כמובילה שבהן. הסיבה היא כפי שנאמר הניסיון הרב אך גם רמת וטיב השירות. כמו כל שירות אותו נקבל, גם ברכישת אטרקציה מבין שלל הפעילויות המוצעות, תהיה חייבת להיות מלווה גם בשירות יוצא מן הכלל. לצד זאת גם רמת הבטיחות חשובה מאוד ומתוך כך חלה החובה לבדוק ולדרוש את התעודות המאשרות שימוש בעזרת מצנחי רחיפה ובראשן מצנח רחיפה ממונע. אם נשכיל לבצע את כלל הפעולות המטרימות הללו הרי שמובטחת לנו חוויה נפלאה עם נוף עוצר נשימה ורמת ריגושים גבוהה ומהנה.

אם אתם רוצים לעשות יותר מקפיצה אחת, קופונים היברידיים יוכלו לתת לכם הנחה מיוחדת.

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

מנצח רחיפה מחיר בשביל 30 דק' במרכז

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!