מצנח רחיפה זוגי | אטרקציות לזוגות

היכולת לעוף "כמו הציפורים" הייתה משאת נפשם של אנשים רבים לאורך ההיסטוריה. אותו רצון היווה בסיס ותשתית לבנייתם של כלי התעופה השונים לאורך הזמן. כיום, ניתן לראות כי אנשים אף טסים בכלי תעופה שונים על מנת לחוות ולהרגיש את האושר שבתעופה מעל הארץ (ולא רק עבור נסיעה ממקום למקום אחר). כלי שכיח ונפוץ אצל חברות המציעות אטרקיצות אקסטרים בסגנון תעופתי הינו מצנחי הרחיפה. אותם מצנחים יכולים לקחת אותנו כבודדים אל-על, או אם נרצה גם בשניים. מצנח רחיפה זוגי אם כך יהווה כלי נהדר לזוגות (או חברים) המעוניינים להרגיש את תחושות ההנאה הרבות הנלוות למשתמשים בהם. לפיכך, חיפוש חברה מקצועית המעניקה שירותי מצנח רחיפה זוגי תהיה הדבר הראשון אחריו נתור בטרם יגיע מועד הטיסה עצמו.

מה נחוץ לדעת בעת חיפוש מצנח רחיפה זוגי עבורנו ?

כאשר נרצה לאתר את המקום המתאים לנו בכדי לצנוח בו, חשוב שנבדוק בראש ובראשונה את תקני הבטיחות הנמצאים במקום. כלומר, מצנח רחיפה זוגי המשמש ללא עמידה ביעדי ותקני הבטחון הנדרשים – אינו יוכל לפעול בשום פנים ואופן. לאחר מכן, חשוב כי נמצא אנשי מקצוע מן השורה הראשונה שיעזרו לנו להבין אודות כלי התעופה עליהם ומהם נצנח, וזאת בכדי להבין וללמוד בטרם נעשה את הפעילות עצמה. לאחר מכן, עלויות של טיסה בעזרת מצנח רחיפה זוגי גם הם נחוצים יהיו על מנת לקבל תמורה מלאה אך בעלות מינימאלית ככל שניתן. אחת החברות שמציעות את כל הנ"ל ואף מעבר- הינה ספורטיקס. חברה זו פועלת זמן רב מאוד בקיומן של פעילויות אקסטרים שונות ובתוכן מצנח רחיפה זוגי. שנות ניסיון רבות אלו הביאו את SPORTX להציג גם כלים בטיחותיים ב100%, שירות ומקצועיות של מפעילי המתקנים וכמובן- קופונים משתנים עבורנו, לקוחות החברה. אותם קופונים היברידיים לאטרקציות אקסטרים מהווים יתרון יחסי מובהק, שכן במידה ונבצע את הפעילות לצד פעילות אחרת, או שמספר המשתתפים יהיה רב יותר, כך נזכה לעלות מופחתת ובכך הפעילות תשתלם אף מעבר להנאה עצמה.

כפי שניתן לראות, מצנח רחיפה זוגי נחשב לדבר שכיח בעולמות האקסטרים. חברת SPORTIX תדאג שנקבל את מלוא החוויה בצורה בלתי מתפשרת ולכן אם נרצה לצנוח בכל עת, ספורטיקס תהיה הכתובת הטבוה והמומלצת ביותר!
בלעדי לספורטיקס: נציג אשר יעשה עבורכם את ההזמנה, ייעץ, וכמובן יענה על שאלותכם. בקנית הקופונים ניתן לשלם בעלות חלקית, והיתרה במימוש הקופון…
הפעילויות מתקיימת בתל-אביב, חיפה, אזור הכינרת, נתניה, עין-ורד, חוות-רונית, שפיים, זכרון-יעקב ועוד… לשרותכם צוות ספורטיקס המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית כבר מעל 40 שנה!
מרכז הזמנות ארצי – טלפון: 073-7880888

רומנטיקה עם מצנח רחיפה טיסה זוגית

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!