נהיגה מתקדמת – אימון נהיגה מהסרטים

נהיגה מתקדמת אלה הן תרגולים של מיומנות בלימת חירום, או אימון נהיגה מהסרטים או אימון כניסה חלקה לחנייה וגם נהיגת שטח, פעלולים ועוד. אומנם גמעתם כבר הרבה מאוד קילומטראז', אבל תוך שימוש ברכב שלכם, במסלול אימונים מיוחד, תקבלו מהמתרגלים שיעור בבלימת חירום שהוא גם מציל חיים. זהו אימון חובה לכל נהג ותיק או חדש בכל גיל, ומעבר לחשיבות של זה, הוא משמש כאימון בסיסי למי שמתעניין בנהיגת ראלי, מרוצים ועוד. האימון כולל הסבר על מערכות הרכב, בדיקת לחץ אוויר, ישיבה נכונה והוא נעשה במתחם סטרילי במרכז הארץ. המשתתפים נדרשים לרישיון נהיגה וביטוחים תקפים.

איך להחנות הכי חלק?

זה ידוע שאפשר לחלק את הביצועים של כל נהג לשניים. יש את החלק של הנהיגה, ויש את החלק של החנייה ומשום מה- כולם נופלים בזה, בחנייה חלקה. לא פעם אפשר לראות פקק ארוך בכביש שמקורו- לא תאמינו בנהג שלא מצלי להחנות. חנייה לא נכונה יכולה לתקוע מסתבר עיר שלמה… באימון תרגול חנייה חלקה, עושים שימוש ברכב הפרטי, לומדים כיצד לחנות בכיוון השני בביטחון. האימון מתקיים על משטח רטוב ויבש, וגורם לכל נהג להגיע לרמת שליטה, מיומנות ודיוק מופלאים.

מי אמר פעלולים ולא קיבל שיעור?

פעלולים נכללים במסגרת נהיגה ספורטיבית ויש הרבה מאוד נהגים שחולמים לדעת איך עושים תמרונים נכונים. למעשה זה עלול להיות מסוכן, עד שאיש מקצוע מדריך אתכם איך עושים את זה נכון בשיעורים ייעודיים שהמטרה שלהם זה ללמד נהגים איך לתמרן נכון בכביש. זהו סוג של נהיגה ספורטיבית המשלבת גם שליטה ומיומנות וכן מגבירה את הבטיחות שלכם על הכביש. השיעורים כוללים שליטה במערכת הבלימה וההיגוי של הרכב, שליטה ברכב בסיבוב, שליטה בהחלקה ועוד. שיעורים חשובים לכל נהג באשר הוא אשר מעניקים לכל אחד ביטחון עצמי בנהיגה.

השיעורים דורשים רישיון נהיגה וביטוחים בתוקף ומתאימים לנהגים בכל גיל.

נהיגה כמו בהוליווד

קוראים לזה אימון נהיגה מהסרטים אבל זה בעצם נסיעה מהירה בהילוך אחורי, כאשר משנים את כיוון הנהיגה ב-180 מעלות בלי לעצור את הרכב. אז איך עושים את זה? תרגול נהיגה כזה כלול בשיעור עם מדריך מיומן ומתקיים במסלול הדרכה על משטח רטוב ויבש. כל נהג עושה את התרגול עם הרכב שלו, ומקדם את עצמו לנהיגה בטוחה בשליטה מוחלטת. הקורס ניתן על כל הרכבים וגם על רכבי 4X4. כמובן שדרוש רישיון נהיגה וביטוחים בתוקף.

קרא עוד: מצנח רחיפה מחיר | יאכטה להשכרה

נהיגה מתקדמת

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!