נהיגה מתקדמת – קורס שכולו חוויה

קורס נהיגה מתקדמת

קורס חוויתי קצר של נהיגה מתקדמת, מיועד לאנשים שרוצים להתמקצע בכל מיני טכניקות נהיגה, לגלות את כל הטריקים של נסיעה חלקה בשטח. איך אל שוקעים? איך מבצעים תמרונים? איך מתמודדים עם כל סוגים של תוואי שטח. מסתבר שאם לומדים מהאנשים הנכונים, תוכלו גם לשמור יותר טוב על ה-4X4 שלכם וגם ליהנותיותר בטיולי שטח. את הקורס הזה מעבירים בכל מיני מקומות בארץ, ואפשר לעשות אותו גם בזוגות עם עוד חבר, כמו למשל קורס נהיגת ראלי של 4 שעות נהיגה מאתגרת ומלמדת, חוויה לאנשים שהגה עושה להם פרפרים בבטן.

קורס נהיגת ראלי

זה מתחיל בזה שרכשתם ג’יפ או איזה ג’ופון, כי אתם מתים על טיולים בשטח. אבל מה לעשות שאיך שאתם מגיעים לשטח כזה, יש לכם בלוק. אתם לא בטוחים בעצמכם, אתם כבר לא בטוחים שתצליחו להתמודד עם התוואי. המדרון מפחיד, התלילות מאיימת. יש יותר מדי סלעים, המון חול. איך תצלחו את המהמורות הללו. יש לנו רק תשובה אחת בשבילכם. אם עברתם תחושות כאלה כאשר הגעתם לשטח עם הג’יפ שלכם, כנראה שאתם באמת צריכים לרכוש איזה ארגז כלים של נהיגה טובה ואז לא תפחדו יותר מכלום, והכל יהיה קטן עליכם.

אז מה זה קורס נהיגה מתקדמת

קורס נהיגה מתקדמת נועד להכשיר אתכם, להתמודד עם כל מיני תוואי שטח לא קלים בכלל. הקורס מדמה, מביים תנאי שטח מסוימים ואמרו להכשיר את הנהגים, כיצד לפעול ולתמרן ולהתגבר על השטח, באמצעות טריקים קטנים שכל נהג טוב גילה. לפעמים זה חבר שסיפר לו, לפעמים זה מניסיון אישי, אבל יש הרבה מאוד דברים שגם הנהג הכי טוב שיש לו שליטה מעולה על הרכב שלו לא יודע לעשות, ולכן גם נהג כזה ייקח קורס נהיגה מתקדמת כדי להרגיש יותר בטוח בטיולי השטח שלו, ובעיקר אם מדובר בטיולי 4X4 עם כל המשפחה.

בקורס נהיגה מתקדמת לומדים לתמרן, להתגבר, לנהוג מהר אבל בזהירות ולחוות נהיגה שהיא אתגר. נהיגת אקסטרים מחייבת שליטה מוחלטת ברכב שלכם, מיומנות גבוהה והבנה ברכיבים שלו וביכולות שלו, תוך ניצול חוקי הפיזיקה שאמורים לפעול לטובתכם. אם אתם לא מכירים את החוקים הללו, אז כנראה שאתם חייבים קורס נהיגה מתקדמת שכן, לא מדובר בקסמים אלא בהבנת משקל, כוח, הפעלה נכונה של אביזרים, התמודדות חכמה עם שטח ואיך לגרום לג’יפ שלך לנצח גם את ההר הכי תלול שפחדת להביט בו…

אטרקציות נוספות : טרקטורון מעופף | מצנח רחיפה

 

השאר תגובה