עבור מי מומלצים טיולי רייזר ?

טיולי רייזר

במהלך החיים נציין אירועים ומועדים משמחים עבורנו או עבור המשפחה והחברים הקרובים. אחת השאלות שתעלה בכל פעם מחדש תהיה באשר למהות האירוע? כלומר, היכן מומלץ יהיה לחגוג? אם מאסנו בארוחות המשפחתיות או בפעילויות אותן ביצענו בעבר שוב ושוב, הרי שכיום ישנן אופציות נפלאות להגיע לחווייה בלתי נשכחת שתשאיר טעם של עוד. טיולי רייזר הם בדיוק הדבר הזה. הרייזר הינו סוג של טרקטורון אשר נועד לשימוש בשטח ונסיעה בו תביא את סף ההתרגשות לרמה גבוהה ולהנאה מובטחת. בשל כך, טיולי רייזר יהיו מומלצים מאוד לכל מי שחשקה נפשו בחגיגה מלאת אדרנלין ואנרגיה טובה.

אז למי כדאי לעשות טיולי רייזר ?

לרוב, יהיו הטיולים עדיפים לכל מי שרוצה לצאת מהשגרה ולחוות משהו שטרם חווה עד היום. באופן כללי ההמלצה לטיולים מהסוג הזה תהי לזוגות, קבוצת חברים, בני משפחה, וכדומה. בנוסף טיולי הרייזר יכולים לכלול כמה כלי תחבורה במקביל, כך שגם קבוצות מרובות משתתפים ישמחו מאוד לחגוג יחדיו בעת ובעונה אחת, אל תוך מסלול מאתגר ומהנה.  
חשוב לציין כי טיולים אלו (המכונים גם טיול RZR) יכולים להתבצע כמעט בכל עונות השנה. בקיץ כמובן, כאשר רובנו בחופשות ומחפשים אטרקציה מעניינת, וגם בחורף כאשר לנסיעה מתווספת תחושת האתגר בנסיעה בשטח בוצי עד רטוב. כמו כן ניתן תמיד לפנות אל המדריכים בטרם יצאנו אל טיולי רייזר, בכדי לגבש דעה בנוגע לרמת הקושי שבנסיעה. כלומר, באם מדובר על טיול משפחות, אזי הנסיעה תהיה "רגועה" ונוחה יותר. באם מדובר על אירוע גיבוש חברתי הנסיעות תהינה במתכונת מאתגרת, כמו למשל עלייה על גבעות ומדרונות שונים.
כך או כך, חשוב תמיד להתאים את רמת הציפיות בטרם ביצענו טיולי רייזר הלכה למעשה, יחד עם המדריכים והמפעילים.

יחד עם כל זאת, אל לנו לשכוח את נושא הבטיחות. בעת נחפש חברה המפעילה טיולים מסוג זה, חשוב מאוד שנבין את ההשלכות הבטיחותיות הנלוות. כלומר, קיימת דרישה חד משמעית לעמידה בכלים תקניים בטיחותיים שיחזירו אותנו חזרה בריאים ושלמים. מובן כי גם אם נחנה לפיקניק ברחבי השטח המיועד, גם אזור זה צריך להיות מותאם לאכולוסיה המבקרת אותו. הצוות עצמו, מפעילי הרייזרים – אף הם מחויביים להיות בעלי  כל האמצעים לפעילות טיולי רייזר בשטח, בצורה נאותה. באם נדאג לבדוק את הנ"ל בטרם יצאנו לטיול המיועד, הרי כי תובטח לנו הנאה מספקת ומובטחת.
ספורטיקס הפועלת מעל ל40 שנה בעולם זה, הינה בעלת הניסיון הנדרש לקיום טיולי רייזר ברחבי הארץ. לפיכך, אם נרצה לסכם נוכל לומר בביטחון כי טיול שטח באמצעות כלי הרייזר השונים נחשב לאטרקציה מובילה כיום בעולם פעילויות האקסטרים. שמירה על בטיחות ועבודה עם צוות מדריכים מיומן ובייחוד זה של ספורטיקס –יעמדו לטובתנו ויעניקו לנו חוויה מסעירה ויוצאת דופן.

אם אתם באים הרבה אנשים, כדאי לכם להיכנס לעמוד קופונים היברידיים שלנו, ולקבל מחיר משתלם יותר.

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

טיול טרקטורונים בצפון RZR שעה וחצי

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!