צניחה חופשית – מחירים

אנשים רבים מחפשים מעת לעת לבצע פעילויות שונות אשר יוציאו אותם מחיי השגרה הכל כך מוכרים להם. ישנם כאלו המעדיפים ישיבה רגועה בבית קפה או מסעדה או אולי טיול רגלי לאורך הים, אך לעומתם יש המחפשים אחר ה"אקשן" ושואפים לחוות חוויות רגשיות בעלות רמת אדרנלין גבוהה. צניחה חופשית הינה אחת מן הפעילויות השכיחות דווקא עבור החלק השני עליו דובר כעת. עולם הצניחות החופשיות קיים עשורים רבים כיעד לשעות הפנאי ורבים רואים בו כדבר יוצא דופן, מרגש וכזה שמשאיר טעם של עוד… צניחה חופשית ניתנת לביצוע במספר אופנים (בליויי מדריך או לבד).

מהן העלויות עבור צניחה חופשית והאם קיימים הבדלים מהותיים במחירים נכון להיום ?

כמו בכל תחום, גם חברות העוסקות בהפקת אירועי אקסטרים מתמודדות עם תחרות בריאה אל מול קהל הלקוחות שלהם. מי שרוצה לאתר צניחה חופשית חשוב שיבין כי אפשר לעשות זאת בקלות, תוך איתור ומציאת מחירים על פי מדדים שונים וכמובן על פני מספר בתי עסק שישמחו שדווקא אנו נהיה אלו שיצנחו יחד עם אנשי המקצוע שלהם.

אם נקיש במנועי החיפוש הפזורים ברשת האינטרנט ביטויים כגון: צניחה חופשית מחיר, או צניחה חופשית קופון, נגלה את ההצעות הרבות הקיימות עבור כל מי שרוצה לבצע צניחה חופשית בכל מקום בארץ. מכיוון ששוק זה נחשב לפעיל מאוד, היכולת שלנו כלקוחות לבחור את החברה המתאימה לנו, לאופי האירוע, לכמות האנשים וכמובן עבור אותה צניחה חופשית עתידית – תהווה יתרון יחסי. כלל ידוע הוא כי הבנת אופי העלות העתידה להתקיים, יעזור לנו במיקוח וכמובן בקבלת הטבות כאלו ואחרות עבורנו וכל מי שיצטרף לחוויה. למשל, במידה ואנחנו משפחה בת 5 נפשות וכולנו רוצים לבצע את הצניחה, מן הראוי שנוכל לקבל הנחה כלשהי בעבור כמות המשתתפים הגדולה. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר על ימי גיבוש לעובדים, ימי הולדת המוניים וכיוצא בזה.

אחת החברות אשר לוקחת צעד קדימה בהקשר זה הינה ספורטיקס. ספורטיקס פועלת זה כ-ארבעה עשורים בהפקות של אטרקציות לאירועים שונים ובתוכן צניחה חופשית. מתוך הסתכלות על שירות ללקוחותיה הרבים, ספורטיקס מעניקה קופונים היברידיים המכוונים בדיוק לשם. כלומר, ככל שמספר האנשים רב יותר כך התשלום יהיה זול בהתאם. עובדה זו מעניקה יתרון רב על פני החברות האחרות שכן היכולת להתאים את המחיר בשביל כל מי שחפץ בקיומן של צניחות (מכל הסוגים) יוכל לעשות זאת גם במחיר משתלם לכל כיס.

לסיכום אפשר לומר כי צניחות חופשיות, מעבר להיותן חוויה עוצמתית, רגשית ובלתי נשכחת – הן גם אירוע שאפשר לקיימו בעלות נכונה ומותאמת. באם נשכיל למצוא את הפעילות המתאימה לנו אך גם לכל מי שילווה אותנו באותו יום מיוחד – הרי כי נעשה עסקה טובה מאוד, וכזו שתשאיר לנו טעם של עוד, עד לפעם הבאה…

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

צניחה חופשית טנדם בשמיים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!