קורס נהיגה מתקדמת בקופון של המדינה

קורס נהיגה מתקדמת

נהיגה במהירות מסחררת, נופים מדהימים בצמרת ההר, וקפיצות מרהיבות מעל גבעות שטח – אלו רק חלק מהאתגרים המרתקים שמצפים לנהגי האקסטרים המתקדמים בעת שיבצעו את פעילותם. בראשית הדרך להשגת הכישורים הנחוצים הללו עומד קורס נהיגה מתקדמת, שמאפשר לנהגים להבין ולשלוט בטכניקות המתקדמות של נהיגה אקסטרימית. ספורX הינה החברה המובילה והוותיקה בישראל, עם עשרות שנות ניסיון, וככזו הינה בעלת דגש על קורסי נהיגת אקסטרים ונהג ליום אחד. ספורטX מציגים את קורס הנהיגה המתקדם המיועד לאלו שמחפשים לשדרג את יכולות הנהיגה שלהם לרמה הבאה וליהנות מחוויה בלתי נשכחת מהצד השני. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

מה כולל תהליך קורס נהיגה מתקדמת וכיצד בא לידי ביטוי בפועל?

קורס נהיגה מתקדמת הינו תהליך המתחיל בהדרכה מקצועית שבמסגרתה נלמדות ומתורגלות טכניקות נהיגה מתקדמות בתחום האקסטרים. דרך חוויית הלמידה הפרקטית והתיאורטית, המשתתפים יוכלו לקבל את הידע הנכון והכלים הנדרשים כדי להתמודד עם אתגרים שלא מתקיימים בכבישים ובדרכים אליהם אנו רגילים. קורס זה מיועד לנהגים שכבר הינם בעלי ניסיון בנהיגה אקסטרימית ורוצים להעלות את היכולות שלהם לרמה גבוהה שטרם הייתה להם.
במהלך הקורס, בהיותם "נהג ליום אחד", המשתתפים ילמדו טכניקות נהיגה ספציפיות כמו שליטה בתנועות הרכב באזורים סלולים וכאלו שלא,  מה קורה במצב של תקיעות,, ניהול יכולת איזון כלי הרכב, טכניקות ניתוב מהירות ושלטה בגוף האופנוע/רכב בזמן נסיעה מהירה. הקורס כולל גם שיעורים על אבחון ותיקון תקלות פוטנציאליות בכלי הרכב, כמו גם הכרות עם הציוד והמגבלות הטכניות העלולות להיות קיימות בו.

לכן, קורס נהיגה מתקדמת הינו חוויה ייחודית ומרגשת, המאפשרת למשתתפים להתפתח ולהתגבר הגבולות שהיו להם עד כה. הקורס מתבצע בקבוצות קטנות של משתתפים, בהנחיית מדריכים מנוסים ומוכשרים מטעם ספורטX. בנוסף ללמידה מהמקצוענים- האנשים המבצעים את הקורס יכולים לשתף פעולה ולחלוק ניסיון עם חבריהם, ליצור קשרים חדשים בעולם הנהיגה ולייצר שיתופי פעולה גם לאחר תום הקורס עצמו.
בסיום הקורס, המשתתפים יקבלו תעודה שמעידה על השלמת קורס נהיגה מתקדמת וסיומו בהצלחה. התעודה תעניק להם התרגשות גבוהה יותר לסגנונות נהיגה ותיתן להם יתרון בתחרויות ובפעילויות אקסטרים נוספות באם ישתתפו בהן בעתיד הקרוב.

כפי שנוכל לראות, קורס נהיגה מתקדמת הוא הבחירה המושלמת עבור אלו שרוצים לשדרג את הכישורים שלהם. דרך הלמידה המקצועית, השקפת העולם המתקדמת יותר והחוויה הייחודית, יוביל את המשתתפים להישגים חדשים ולחוויות נהיגה מרהיבות. האירוע הזה הוא הזדמנות ייחודית להשיג ידע נרחב  ולחוות את התחושה המרהיבה של נהיגה משוחררת יותר.
חשוב לציין בנקודה זו כי SPORTX מציעה את הקרוסים הללו במחירים משתלמים מאוד. יתר על כן, המקצועיות חסרת הפשרות של המדריכים ושמירה על כללי הבטיחות – כל אלו יביאו לחוויה שלמה של הנאה, לצד הכשרה וקבלת מיומנויות חדשות בתחום זה.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

 

נהיגה מתקדמת

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!