שייט ביאכטה מחיר

שייט ביאכטה – הפלגה זוגית לעבר השקיעה

חושב על הצעת נישואין שאי אפשר לסרב לה? רוצה לקחת את בעלך לסיבוב רומנטי בים? חושבים להעניק מתנה מושלמת לזוג חברים יקר? אם כן, תוכלו להזמין דרך אתר SPORTX שייט ביאכטה. הפלגה זוגית זו תיקח אתכם או את מקבלי המתנה הרחק משאון העיר ומטרדות היומיום אל עבר האופק, עם תפאורה רומנטית מושלמת והמון פינוקים.

הרשו לעצמכם להתפנק

אמנם קשה לתמחר את חיזוק הקשר הזוגי ובוודאי הצעת נישואין אך עדיין קיימת חשיבות לעלויות ולמסגרת התקציב שלכם. לכן אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק לכם את ההפלגות והיאכטות הטובות ביותר שאפשר לבקש, אך במחירים נוחים והוגנים. למעשה, דרכנו ניתן לקבל על שייט ביאכטה מחיר נמוך משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו להתפנק, לאהוב ולזכות בחוויה יוצאת דופן. יתרה מכך, אנו פועלים תחת פיקוח הדוק של “אמון הציבור” ולפי תקנות הגנת הצרכן, כך שעימנו אין כל חשש להפתעות בלתי נעימות או ל-“אותיות קטנות” שעלולות להעיב על השמחה וההתרגשות. באתר שלנו גם מציעים הטבות בלעדיות, למשל אם רכשתם עבור שייט זוגי ביאכטה שובר מתנה אך מסיבה זו או אחרת התחרטתם, תוכלו להחליפו באחת מיני הפעילויות האחרות שאנו מציעים כמו צלילה, טיולי אופניים או שהייה בצימר.

ניתן להזמין שייט זוגי או קבוצתי כבר עכשיו דרך האתר וגם לפנות אלינו בטלפון 0737-880-888 כדי לקבל פרטים נוספים והכוונה מטעם נציגי שירות.

SPORTX מתנות, אקסטרים ופנאי

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
להזמנות ולקבלת עבור שייט זוגי או קבוצתי, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 0737-880-888.

השאר תגובה