אופנוע ים בקופון של המדינה

אופנוע ים

חיי השגרה של כל אחד ואחת מאתנו ידועים לרוב ומוכרים לנו. במהלך מרוץ החיים מעטים הם הרגעים בהם נחווה דברים מרגשים באמת, כאלו שישאירו לנו טעם של עוד ותחושה נפלאה. בעולם פעילויות האקסטרים המוכר, אחד הדברים אותם נוכל לבצע בכדי לצאת ממעגל השגרה הזה הינו שייט באופונעי ים. אופנוע ים הינו כלי תחבורה מוכר ושכיח מאוד כיום. האופנוע קטן, מכיר וחד מאוד ולכן מעלה בצורה מהותית את רמות האדרנלין שבגוף של כל מי שרוכב עליו. כלי זה משמש בעיקר לאנשים שרוצים לצאת מהמוכר והידוע ולנסוע על גבי גלי הים, לחוות את רגעי החופש והשמחה שתתפרש בגופם במהלך הרכיבה הזו.

היכן נוכל למצוא פעילות בביצוע אופנוע ים?

רוב החברות המפעילות אטרקציות מאין אלו מציעות גם פעילויות אחרות מלבד השייט הזה. אחת החברות המובילות כיום בשוק פעילויות האקסטרים בארץ הינה ספורטX. חברה זו פועלת עשורים רבים ומביאה לכל דורש את החוויות המבוקשות ביותר. אופנוע ים הינה אחת מהן. חשוב לציין כי השייט מורכב מיחידים וגם זוגות משום שלכלי זה יש מקום להרכיב עד 2 אנשים לרוב (כאלו 3 ויותר אך הדבר פחות בטיחותי). לכן אופנוע ים לזוג יהיה גם חלק מהפעילות הענפה של ספורטX.

צוות המדריכים מבית ספורטX ידריך וילווה טרם העלייה לים, ויסביר אודות האופנועים. במהלך ההדרכה יוודא שהאנשים מכירים ויודעים כיצד לתפעל את האופנוע על מנת לבצע את הפעולות הנדרשות באם יהיה צורך בכך. זאת ועוד, לעיתים המדריכים יוצאים לשטח הים לצד הרוכב על מנת שאותו אופנוע ים והנמצא בו יחזרו לחוף בבטחה.

חשוב לומר כי SPORTX מציעה את הפעילות במחיר משתלם לכל כיס. איתור אחר אופנוע ים מחיר יציג לנו שלל אפשרויות של חברות שונות המביאות את פעילות זו לקהל הרחב. אך ספורטX תהיה זו עם המחיר הנכון והמתאים ביותר, לצד פרסום קופונים מעת לעת המבטיחים גם חוויה איכותית ומקצועית אך גם זולה ביחס לחברות השונות. לשם כך הבחירה הנכונה עבור כל מי שחפץ באירוע משמעותי ומעניין, יוכל לעשות זאת. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

אם נרצה נוכל בהחלט לציין את פעילות בעזרת אופנוע ים ככזו אשר לא מותירה הרבה ברירות לספק- מדובר במשהו מרגש, חבייה עוצמתית, המתרחשת מחוץ לאזור הנוחות שלנו. עצם היציאה מהשגרה אל הים הפתוח היא לכשעצמה דבר מייחד ואם נוסיף את העובדה שרכיבה על אופנועי ים מתווספת לכך- הרי שהריגוש עולה שלב. לשם כך איתור הפעילות הקרובה לביתכם בידיעה כי ספורטX היא החברה והבחירה הנכונה – יהיה כלי מפתח בהנאה שעתידה להתרחש בקרוב. צאו ובצעו רכיבה בים הגדול בעזרת אופונעי-הים המהירים, המרהיבים והמקצועיים – ולא תצטערו…

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

 

התנסות אופנוע ים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!