האם טיסה על טרקטורון מעופף בקאי מתאימה לכל סוגי האנשים ?

טרקטורון מעופף בקאי

לא בכל יום יוצא לנו לבצע משהו ייחודי אותו לא ביצענו מעולם או כמעט אף פעם. בדרך כלל, רק בעת ציון אירועים כגון ימי הולדת וכדומה, נוכל למצוא עצמנו תוך כדי פעילות מלהיבה ומסעירה. אחת הפעילויות שנחשבת למקורית ומתאימה במיוחד לאירועים מהסוג הנ"ל, הינה טיסה בעזרת טרקטורון מעופף בקאי. התחושה העילאית כאשר נימצא בין שמיים לארץ הינה ללא תחליף… בעת נטוס בין העננים, באוויר הפתוח ולצד בן או בת הזוג שלנו  על גבי טרקטורון מעופף בקאי, הרי כי נחווה חוויה יוצאת דופן.

האם מתאים לכולם ?

אנו מבינים כי לא כל האנשים נולדו שווים ובתוך כך העדפותיהם תהיינה שונות בכל הקשור לבילוי בשעות הפנאי. אך יחד עם זאת ניתן להסיק כי פעילויות שמעלות את רמת האדרנלין והריגוש יהיו מהנות כלפי רבים. היכולת לחוות שעות לא שגרתיות במחיצת האנשים האהובים עלינו תהיה בוודאי דבר טוב. מובן כי הטיסה על טרקטורון מעופף בקאי בעל שני המושבים תמיד תהיה מלווה באנשי מקצוע של אותה חברה המספקת את שירות זה. די בעובדה זו ליצוק בטחון אצל כל מי שחושש טר עלה לאוויר והבין במה מדובר. אם נרצה נוכל תמיד לבקש תעודות המוכיחות כי השימוש בטכלי תעופה זה הינו בטוח ונכון לשימוש בכל רגע נתון.

בהתאם לאמור, כדאי להדגיש כי את המאורע הנ"ל אפשר לבצע תוך כדי ציון מועדים ושמחות אחרות, כגון ימי הולדת, טיולי בר או בת מצווה, הצעות נישואין או כמובן כחלק מפעילות משפחתית זו או אחרת. בנוסף הפעילות מתאמה לימי גיבוש לעובדים, או לטיולי חברים כמעט בכל הגילאים. מיקום פעילות מרתקת זו משתנה מעת לעת. ניתן יהיה לקיימה לרוב במנחת עין ורד הממוקם ליד נתניה, או במנחת חוות רונית אשר קרובה לקיבוץ געש,  או בצמח שמדרום לכינרת. כך או כך, סביר להניח כי בכל אחד משלושת המקומות בהם נקיים את הטיסה שלנו, אנו נקבל ממלוא החוויה ועוצמתה.

כפי שנוכל לראות, טרקטורון מעופף בקאי נחשב לכלי תעופה בטוח אשר מסב הנאה רבה לכל מי שנמצא עליו וטס מעל האדמה. בחברת ספורטיקס ישמחו לתת לכל אחד ואחת המעוניינים ליהנות מטיסה שכזו את הדבר האמיתי… עם למעלה מארבעים שנות ניסיון בביצוע וביישום פעילוית אקסטקים, החברה מבינה כי רק באמצעות כלי תחבורה בטיחותיים ועם צוות מדריכים מיומן ובעל ניסיון, תוכל היא להעניק חוויה בלתי נשכחת.

קופונים היברידיים יוכלו לתת לכם הנחות במידה ותהיו יותר מבן אדם אחד, ממליצים לכם להיכנס.

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

טרקטורון מעופף בקאי

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!