האם קופונים היברידיים לאטרקציות נחשבים לדבר טוב בקרב רוכשים רבים ?

יאכטה מסיבה

קופונים היברידיים לאטרקציות

חברות ועסקים רבים עושים את כל מה שהם יכולים בשביל להגדיל ולהביא את קהל הלקוחות המתעניין דווקא אליהם. התחרות ההולכת והגוברת כמעט בכל תחום מובילה את אותן חברות לבצע מהלכים המשפיעים לטובה על לקוח הקצה. עולם פעילויות האקסטרים אינו שונה בכך. הדרך הטובה לשיפור שירות הלקוח ולהורדה במחירים הינה בעזרת שוברי קופון. קופונים היברידיים לאטרקציות הינם דרך מקורית לגלם יתרון מצד אחד לחברה המספקת אותם ומצד שני כמובן ללקוחות המעוניינים בביצוע פעילות ואטרקציית אקסטרים כאלו או אחרים.

האם קופונים היברידיים לאטרקציות נחשבים לדבר טוב בקרב רוכשים רבים ?

כפי שנוכל להבין, גם בענף החברות הפועלות בהפקת אטרקציות וחוויות יוצאי דופן, קיימת תחרות רבה. הדרך הטובה להביא ליתרון יחסי בקרב קהל הלקוחות יהיה לאפשר לו להחליט על מתווה מסוים באמצעות קופונים היברידיים לאטרקציות. חברת ספורטקיס (Sportx) המשמשת זה למעלה מ-40 שנה כחברה מובילה בשוק זה, הציעה את אותם קופונים, באופן כזה שייטיב עם כל הצדדים: ככל שכמות המשתתפים תהיה גדולה יותר, כך המחיר יהיה נמוך יותר. יחד עם זאת, הקופונים השונים מתאימים כמעט לכל סוגי האירועים ומתוכם נמצא טיסות באמצעות מצנח רחיפה ממונע, או טרקטורון מעופף. יחד עם זאת ניתן יהיה להשתמש בקופון לטיולי טרקטורונים בשטח, טיולי סוסים רומנטיים או משפחתיים ועד להפלגות על גבי יאכטה עם האוהבים שלנו ועוד רבים וטובים…

על פי האמור, קופונים היברידיים לאטרקציות מעניקים גמישות רבה לכל אחד. ולפיכך אם נרצה לקיים מאורע חגיגי לציון יום הולדת של חבר (לצורך הדוגמה), אזי לא נצטרך לחשוש מהמחיר הסופי שעלול להיות גבוה, אלא להיפך- נשמח ברגע שנשלם פחות ככל שהחבורה תהיה גדולה יותר. כך גם לבית העסק וגם ללקוחות תהיה חווית שירות ומחיר טובה ובריאה הרבה יותר.
כל מי שמעוניין לראות באיזו פעילות חברת ספורטיקס מאפשרת את הקופון ההיברידי, יוכל לעשות זאת באמצעות כניסה לאתר בית העסק, צפייה בעמוד קופונים היברידיים לאטרקציות ומשם יוכל הוא לבחור את אשר הוא מעוניין בו. באם נרצה להוסיף לפעילות העתידית דבר נוסף, (כמו כאשר מדובר בהצעת נישואין) אזי ניתן יהיה לעשות זאת במעמד רכישת הקופון.

לסיכום ניתן להבין כי קופונים היברידיים לאטרקציות נחשבים כיום לדבר הנכון והמומלץ לכל מי שחפץ באטרקציות אקסטרים שונות. היכולת לספק חווית שירות ברמה גבוהה לצד מוצר איכותי (קרי: כלי התחבורה והתעופה), ובכל זאת בעזרת מחיר הוגן ונכון – הרי תהיה לטובת הכלל ומתוך כך הקופונים מומלצים לכל אחד ואחת…

השאר תגובה