היכן לבצע צניחה חופשית טנדם

נכון להיום עולם האטרקציות ופעילויות האקסטים הולך וצובר תאוצה רבה בקרב אנשים שונים. עם הזמן, שעות הפנאי שלנו הפכו להיות כאלו אותם נרצה למלא בפעילות מעניינת ומקורית ולא רק בבהייה במסכים השונים. אחת האפשרויות המקובלות כיום אשר הפכה שכיחה בעולם זה, הינה הצניחה החופשית. אם נרצה לדייק, נוכל לומר כי צניחה חופשית טנדם היא זו המוכרת בעיקר עבור מתחילים. צניחה חופשית טנדם למעשה משקפת את מצב הצניחה בו אנו ניהיה מחוברים למדריך שמאחורנו ויחדיו נצנח מגובה רב ולמשך מספר דקות. היכולת להגיע לרמת אדרנלין כה גבוהה ללא כל ניסיון בפעילויות מהסוג הזה בעבר, היא היתרון היחסי של צניחות אלו.

היכן ניתן למצוא מקומות המפעילים צניחה חופשית טנדם ברחבי הארץ ?

במידה ונרצה לאתר עבורנו או עבור הקרובים לנו צניחות חופשיות בעזרת מדריכים צמודים, כל שנצטרך לקיים או איתור ממוקד בהתאם לאזור בו אנו נרצה לבצע את הפעילות . לדוגמה, צניחה חופשית בדרום, או למשל צניחה חופשית בצפון – יביאו לנו תוצאות חיפוש של אתרים המייצגים בתי עסק הפועלים בהתאם לאותו אזור מדובר. הדבר נכון גם לכלל אזורי-הארץ ובראשם צניחה חופשית במרכז, שם ממוקמים רוב העוסקים בדבר.

חשוב להבין כי צניחה חופשית טנדם מאפשרת כפי שנאמר, גם למתחילים בתחום, ללמוד את רזי הפעילות המופלאה הזו ולחוות אותה מכל זווית אפשרית, זאת בצמוד למדריך מנוסה שילווה אותנו משלבי התיאוריה וההסבר על רזי המצנחים, על השהייה באוויר וכמובן על אופן הקפיצות השונות וכל המשתמע מכך. דבר זה מהווה יתרון רב בשל העובדה כי נוכל לעשות צניחה שכזו כמעט מכל מקום ובכל זמן, וכל זאת ללא ניסיון קודם כלל. בדרך זו אפשר יהיה לבצע את הדבר גם תוך כדי ציון של מועדים כגון ימי הולדת, ימי גיבוש לעובדים, הצעות נישואין רומנטיות ועוד שלל אפשרויות המחכות לכל אחד ואחת. כל שנותר יהיה לעשות הוא לבחור את החברה המקיימת פעילויות של צניחה חופשית טנדם ולהמתין ליום המיוחד.

בין שלל החברות הפועלות כיום בשוק זה, חברת ספורטיקס הינה בין הוותיקות ביניהן. עם מעל לכ-40 שנה של הפקות אקסטרים, האיכות המזוהה עם ספורטיקס באה לידי ביטוי בכמה אופנים: הראשון שבהם הינו מקצועיות הצוותים הפועלים עימה, אשר מביאים את מיטב הניסיון והיכולות. דבר נוסף וחשוב הינו המחירים עבור צניחה חופשית טנדם אותה נחפש עבורנו. ספורטיקס מציעה כיום מספר קופונים היברדיים אשר מטרתם להוזיל את העלויות לכל מי שרוצה לנסות ולהרגיש את החוויה שבשטח… לכן גם בקטגוריה זו ההמלצה תהיה לבדוק ולצנוח יחד עם אנשי ספורטיקס ובכך לחוות אירוע בלתי רגיל, מחיר משתלם לכל כיס ועם שלל זכרונות חיוביים אשר ישאירו לנו טעם של עוד, עד לפעם הבאה …

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

צניחה חופשית טנדם

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!