הפלגות ביאכטה – בואו להפליג!

הפלגה רומנטית – השכרת יאכטה

ביום נהדר, שכל מה שאתם רוצים זה מים, תתארגנו עשרה אנשים, משפחה וחברים יחד- ותעשו את מה שכל עם ישראל עושה עכשיו- הפלגות ביאכטה. אם בעבר רק העשירון העליון יכול היה לצאת לים עם יאכטה פרטית, היום בשביל לשתות כוס חלב לא צריך לקנות את הפרה. זה מאוד פשוט, מזמינים יאכטה וארוחה לעשרה אנשים (או יותר או פחות) והנה אתם יוצאים למסע חייכם. קולומבוס עשה את זה עם סירה פחות משובחת וגילה את אמריקה, מעניין מה אתם תגלו.

הזמנים הכי טובים לצאת להפלגה הם או ממש על הבוקר, כאשר הים שקט ורגוע, רחש הגלים עושה להם מדיטציה לנשמה, הכל כחול ויפה וצלול. ואפשר גם לצאת להפלגה לילה, שזו חוויה מקסימה ונהדרת, מאוד רומנטי, מאוד משפחתי ומאוד חווייתי. אין על הפלגות ביאכטה החוויה שהופכת כל רגע לקסום.

רוצים יאכטה מנורבגיה?

בין מותגי היאכטות אותן אפשר לשכור להפלגה, יש גם יאכטה נורבגית עשויה מעץ. זוהי יאכטה רחבה מאוד, נוחה ונעימה והיא בנויה באופן מסורתי, שבהחלט עשוי לגרום לכם לחשוב שאתם מגלי ארצות. יש לה 2 תרנים והיא מצוידת ב-4 סוויטות, שירותים ויש בה גם מקלחת עם מים חמים. מטבח, מזגן והסיפון עשוי עץ, הכי אותנטי ומגניב. אתם יכולים ליהנות מההפלגה, לקפוץ למים לשחות או להתחבר אליה ולשעוט עם מפרשית. אם אתם ממש רוצים להרגיש חגיגה, אנו ממליצים לכם ללכת על ארוחה עם יין של "הביוקר", מגיע גם לכם להרגיש לפעמים הכי מפונקים. ההפלגה הזו נמשכת שעתיים.

התנשאי לי אהובה? הצעת נישואין בלב הים

הרבה גברים שוברים את הראש, איך להציע לה, והיום בשפע של הרעיונות כובשת מקום בצמרת, הצעת נישואין בלב ים על יאכטה. אין מקום יותר מפתיע מזה, עבור מישהו שלא מתארת לעצמה שיתפסו אותה עם בגד ים, באמצע שום מקום ויציעו לה נישואין. הכי מיוחד שיש. זה כמובן צריך להתחיל בהצעה תמימה של הפלגה ביאכטה פרטית זוהי יאכטה יחסית קטנה המיועדת לזוג. יש לה מושבים מרופדים נוחים, היא בנויה מעץ ויש לה שני תרנים. בנוסף היא מצוידת במזגן, שירותים, מקלחת עם מים חמים ופינוקים שתוכלו להזמין במיוחד כמו ארוחה או כיבוד. זוהי יאכטה מסוג מפרשית, רומנטית ויפה כמו ציור, אז תארו לעצמכם איך זה הולך להיות כל כך יפה ומקסים, שמישהו פה עוד יזיל דמעה של אושר.

אפשר להזמין את היאכטה בכל שעה במשך היום או הלילה.

קרא על אטרקציה נוספת: טיולי סוסים

הפלגה רומנטית - השכרת יאכטה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!