הפלגות ביאכטה – להיות עם הים!

פעם רק למי שהייתה יאכטה, הייתה ההזדמנות להפליג וליהנות מהים הגדול. לצפות בגלים המתנפצים ולהריח את הריח המלוח של הים הכחול. היום בעיקר בימות הקיץ החמים, יש הרבה ישראלים שמנצלים את האפשרות לשכור יאכטות, לוקחים את כל המשפחה לחוויה בים, זוגות, חברים, יחידים רוצים לגעת באופק, לגעת בשמיים. כל מה שצריך זה לעלות על בגד ים, להזמין מקום וזהו- מפליגים!

זהו אחד התענוגות הכי גדולים הקיימים. זהו "קרוז" קטן בים הגדול והנפלא, עם כל המשפחה, חוויה נהדרת למי שרוצה להתנתק מהלחץ של החיים, לשבת בתוך היאכטה בשקט ובשלווה ולשמוע את רחש הגלים. שם בים, יש חיים אחרים. תפגשו את העומקים מהסיפון, תראו את האופק הכי רחוק שאפשר, והרוח תלטף את פניכם, בריזה של בריאות באמצע העולם.

למה לבחור בהפלגות ביאכטה!

אנחנו חיים היום בעידן מאוד קשוח של עבודה תובענית, לחץ. כולם רוצים להספיק כמה שיותר והרבה. מונעים ע"י טכנולוגיה דיגיטלית. עושה רושם שאנחנו רובוטים של עבודה קשה ולא יודעים ממש ליהנות מהחיים. גם כאשר אנחנו רוצים לבלות, אנחנו נעשה את מה שאנחנו רגילים לעשות, את מה שהכי נוח לנו ומחכה לנו מעבר לפינה. אבל אם אתם יושבים וחושבים רגע, מה אתם באמת צריכים, אז תגיעו מהר מאוד למסקנה שאחד הדברים הכי חשובים כאשר רוצים לשבור שגרה- זה להתנתק מכל מה שאתם מכירים ולהגיע לעולם אחד. ים- זה עולם אחר. זה מים, זו זרימה, שלווה אופק, שמש ורוח. זהו המתכון להפסקה שאתם צריכים לחוויה שתטעין אתכם להרבה זמן. עצם השהייה על יאכטה בלב ים, גורם לכם להתמזג עם מה שקורה סביבכם, לשכוח מכל מה שאתם מכירים וליהנות מהדבר המופלא הפלגות ביאכטה בלב ים.

 

הפלגה רומנטית- זה רק את ואני והיאכטה!

ההפלגה ביאכטה יכולה להיעשות בסדר גודל של 13 איש ועד לזוגות שמחפשים הפלגה רומנטית. זוהי אחת מהצעות הנישואין הכי מקסימות שאפשר להציע לה. תארו לעצמכם בדיוק השמש שוקעת, אתם כבר אחרי ארוחה נהדרת. היא מספרת לה על החלומות שלה, אתה יודע שאחד מהם הוא זה שתציע לה, ואז מול השמיים הוורודים, אתה כורע ברך, שולף את הקופסה ומציע לה להיות אשתך.

כל אישה שקיבלה הצעת נישואין בהפלגה ביאכטה אמרה "כן".

אפשר לשלב את ההפלגה עם כיבוד או ארוחה וגם להאריך את משך ההפלגה. בכל הפלגה יש צוות מקצועי לתפעול אשר ייקח אתכם לעבר האופק….

קרא עוד: צניחה עם מצנחי רחיפה

הפלגות רומנטיות

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!