הצעות נישואין באקסטרים

הצעת נישואין בטרקטורון מעופף

הצעת נישואין מקורית שמתחילה בספורט אתגרי מקורי- טרקטורון מעופף. זהו כלי תחבורה דמוי עגלה בעל 3 רגליים, אשר יש לו מצנח פרוש מעליו, המתעופף עם הרוח. תחילת הנעת הטרקטורון היא בריצה אתו ואז הוא מתחיל לעופף, פשוט מאוד.  טיסות עם טרקטורון מעופף נעשות בדרך כלל בפסגות הרי הצפון, בכנרת, במרכז, בשרון ועוד. יש כמה אפשרויות להצעת נישואין כזו. הכלה המיועדת טסה עם המדריך בטרקטורון והגבר מחכה לה למטה, ויכול לתקשר אתה במערכת הקשר. הוא עומד שלצדו שלט ענק "התנשאי לי", ומחכה לתשובה שתישמע במערכת הקשר. באמת רומנטי מאוד. האפשרות השנייה היא לטוס יחד אתה, וכיוון שלשניהם יש מיקרופונים בקסדות, הם יכולים לדבר ביניהם ואז מעל הפרדסים הוא יכול להציע לה את ההצעה שהיא מחכה לה כבר הרבה זמן. בטוח שהיא תגיד כן.

הצעת נישואין עם מצנח רחיפה 

מצנחי רחיפה, חוויה בלתי רגילה. מדובר על מצנח שיש לו כנף רכה, שמתרומם מעלה בצורה הדומה לכנף של מטוס. זו עשויה מבד סינתטי בלתי חדיר לאוויר, צניחה במצנח רחיפה, יכולה לשמש כאתגר להצעת נישואין מעניינת. שניכם עפים בין שמים לארץ, יש לכם מיקרופונים בקסדות. מצב רוח מצוין ויופי של טרמיקות לטוס בהן, ואז אתה יכול לשאול אותה אם היא מוכנה להינשא לך. ברור שהיא תגיד כן. בנחיתה אתה יכול לשלוף את הטבעת.

הצעת נישואין בטיול סוסים

אם אתם ממש רוצים להרגיש רומנטיים, טיולי סוסים הדרך להציע לה נישואין. ברור שהיא לא תדע מזה, אתה תשמור את זה בסוד. אתם תצאו לרכיבה ביער, ושם בעומקו, כמו כל הצעירים המאוהבים בסרטים התקופתיים, אתה תרד מהסוס, תכרע ברך ותציע לה. אין הצעת נישואין יותר רומנטית ומיוחדת מזו.

הצעת נישואין במערה 

כיוון שהלוקשיין הוא מה שקובע את הייחוד של הצעת נישואין, אפשר להציע נישואין במערה, כן יש דבר כזה. ראשית כל מרפדים לכם אותה בנרות ופרחים, אתם תהיו במערה לילה, במהלכה כמובן אתה תציע לה נישואין ותרגיש כמו אחד מהשבטים הקדמוניים, כמו אביר שגילה את ארוסתו ליד הנהר, או כמו רוכב סוסים שהגיע בטעות למקום ומצא את סינדרלה. במקום יש גם ג'קוזי חלומי, ויש שם ארוחת בוקר נהדרת, כאשר הטבעת כבר על האצבע שלך ואתה יכול ללחוש לה במערה הרומנטית "ארוסתי". וכמובן שאחרי כל התפאורה הזו היא תצעק לך כן וכל הטבע ישמע, כל מה שנותר לעשות אחרי רגע קסום שכזה זה פשוט לחפש חבילת אטרקציות לחתונה. כי הדרך לשם כבר סלולה…

הצעת נישואין אקסטרים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!