הצעות נישואין בלתי נשכחות

אז אתם ביחד כבר זמן מה, ואתה רוצה להציע לה נישואין. אז איזה סוג של הצעה אתה רוצה? מה מתאים לה? איפה ואיך אתה חושב שזה עשוי לקרות, ומה הטעם האישי של האישה שלך. האם היא שנטי? אוהבת אקסטרים? אוהבת שנוח לה? אתה רוצה להסעיר ולרגש אותה, לבלבל, להפתיע בגדול הנה כמה הצעות שיהפכו את הצעת הנישואין שלך לאחת ויחידה.

  • הטיפ הראשון הוא הפתעה. שמור על סוד, אל תצייץ, ואל תרוץ לספר את זה לחבר'ה, כי אז הם ירוצו ויספרו לה, והלכה ההפתעה.
  • תקבע יום שאתה יודע שהוא נוח לה, ולא יום שהיא הולכת להיות לחוצה. (עבודה, לימודים) כדי שה"כן" שלה יהיה שמח…
  • תחשוב על כל מיני רעיונות של הצעות נישואין. יש כל מיני טרנדים בנושא הזה. הדבר הכי חשוב זה שהצעת הנישואין תמצא חן לא רק בעיניך, אלא גם בעיניה ולכן אתה צריך לחשוב מה היא אוהבת, ולא רק מה אתה רוצה לעשות. תתפלא- היא כלת השמחה לא אתה. (למרות שאתה הולך להפיק את זה).
  • אם היא בחורה של אקסטרים, עשתה טרקים בחיים, אוהבת טבע ולא פוחדת מכלום, אתה יכול להציע לה לצאת לטיול בטרקטורון מעופף, ושם בסופו של המעוף, יחכה לה (בתיאום מראש כמובן) שלט ענק עם הכיתוב: "התנשאי לי"? היא תתרגש, תופתע, תתבלבל ועוד כל זה עם האדרנלין של הטרקטורון המעופף, יכול להיות מוצלח מאוד לבחורות ספורטיביות וילדות טבע.
  • חשבת על לוקיישן מעניין? כמו למשל מערה. אתה יודע שיש אפשרות כזו, שאתה תבלה אתה במערה מעוצבת ומסודרת מראש, כולל ארוחת בוקר עד למיטה החצובה בסלע, לילה של רומנטיקה, נרות ופרחים ואז תוכל להציע לה מול שמים וארץ ועולם הצעה שאי אפשר לסרב לה.
  • הכי חשוב זה להפתיע אותה ולכן אתה צריך לבחור במשהו תמים שהיא לא תחשוד בכלל שהולך לקרות משהו. למשל הפלגה ביכאטה. אם היא אוהבת ים היא תשתף פעולה. אתם תשכרו יאכטה לשניים, תפליגו לכם בהנאה ואתה תמצא את הרגע המיוחד ותשאל אותה את השאלה שרק ממך היא תשמע אותה פעם אחת לעולם. בוא נקווה שהיא תגיד כן…
  • אם היא אוהבת מים, ההצעה הכי אידיאלית עבורה זה הצעת נישואין בצלילה. לא אתה מציע, אתה צולל? גם היא ואז מגיעים שני צוללים עם שלט ועליו כתוב… אתה יודע מה כתוב, והיא לא יכולה לענות כי יש לה שנורקל בפה אבל היא יכולה לעשות עם הראש ואפשר גם להתנשק כמו שני דגים…

עוד רעיון מיוחד: הצעת נישואין – טיולי סוסים

הצעת נישואין עם טרקטורון מעופף

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!