טיולי טרקטורונים – הכי טוב שיש

עם ישראל אוהב לצאת לשטח לטייל, אבל יש כאלה שאוהבים שטח במובן של תוואי לא ממש קל. מדובר על נסיעה אתגרית השייכת לספורט אתגרי ועושים את זה גם עם טרקטורון. טיולי טרקטורונים הם הטרנד הכי גדול היום בטיולי השטח למשפחות ויחידים, חברות וארגונים, אורחים מחו"ל ועוד. הטרקטורון נראה כמו עגלה בעלת 3 ולפעמים גם 4 גלגלים ויש לו כידון. זה מרגיש כמו אופניים אבל בעצם מדובר בטרקטורון. יש כל מיני אתרים בארץ בהם אפשר לעשות טיולי טרקטורונים. יש טיול טרקטורונים בצפון, בירושלים , בנגב ובמישור החוף. מסתבר שכל הארץ לא מלאה רק בדגלים אלא גם בטרקטורונים…

טיולי טרקטורונים- חוויה מנצחת

יש כל מיני סוגי טרקטורונים ובעצם מדובר בעלי תחבורה מאוד משוכלל. יש טרקטורונים מסוג RZR, רייזרים, רינג'רים ועוד. מדובר על חברות מותג של כלי רכב אשר מייצרות את הטרקטורונים הללו באיכות של המכוניות שלהם כמו למשל קימקו, קאן אם, CFMOTO ועוד. יש בארץ הרבה מאוד יבואנים של טרקטורונים ורכבי 4X4 וטיולי שטח הפכו לספורט הלאומי בארץ. ייתכן שיש לכך סיבה ברקע הצבאי של רוב הגברים, ייתכן שיש משהו בטרקטורונים הללו שמזכיר להם את הנסיעה בשטח הצבאי, אין לדעת. אבל בכל מקרה נסיעה על טרקטורונים היא חוויית אדרנלין מיוחדת במינה.

טרקטורונים ואדרנלין בלתי נפרדים!

משיחות עם חובבי ספורט הטרקטורונים עולה, כי הם ממש מדברים על ריגוש שמעולם לא חשו בשום ספורט אחר. הם מתרגשים, נאספים ומתמודדים יחד בשטח בלווי מדריך. זה טיול שאפשר לעשות אותו עם בת הזוג, חברים, חברות וארגונים והוא משאיר את כולם עם חוויה של סיפוק עצמי וניצחון האתגרים שבשטח. ידוע הוא כי נסיעה בטרקטורון לא דומה לשום דבר אחר, והיא בדרך כלל נעשית בתוואי לא ממש קל. כך שלרוכבים תהיה הזדמנות להציג את המיומנויות המוטוריות המשוכללות שלהם. התוואי נבחר בהקפדה לפי רמות קושי מסוימות והוא מותאם לסוג וגילאי הרוכבים.

אטרקציה מעניינת נוספת: טייס ליום אחד

טיול טרקטורונים בצפון

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!