טיולי סוסים – הרומנטיקה כבר כאן

כמעט בכל הסרטים התקופתיים, בהם פרחה הרומנטיקה בין בני האצולה לעלמות החן, זה קרה כשהוא רכב על סוס, והיא רכבה על סוס וכו'. כלומר, הבילוי האולטימטיבי אז היה לרכב על סוסים או יותר נכון לדהור במרחבים הירוקים של האחוזות, וזו הייתה הזדמנות פז לגברברים להראות את הכישורים שלהם ברכיבה ולעלמות המצודדות, הזדמנות להציץ בהם כשהם רכובים על גבי הסוסים האציליים, ובדרך כלל לבושים בהתאם.

בניגוד לאמריקה שפיתחה סדרות שלמות של מערבונים, בהם מעורבים המון סוסים (שגם לקחו חלק בניצחונות ובתבוסות), אין לישראל היסטוריה ותרבות של דמות הקאובוי אבל יש לה ועוד איך, הרבה מאוד חוות בכל הארץ, אשר מגשימות חלום להרבה מאוד אנשים שרוצים להרגיש למעלה, על הסוס לדהור בחיק הטבע ולהרגיש איזה הבדל יש כשרואים את הנוף מעל סוס או למשל ברכב. זה אכן שונה לגמרי.

על סוסים ורומנטיקה

הרומנטיקה המיוחסת לדהירה על סוס, שבגללה יש היום בילוי של טיולי סוסים רומנטיים, קשורה לגמרי לאותם מערבונים או סרטים, בהם האיש הטוב הציל את הנערה ודהר אתה על סוסו, וגם אסור לשכוח את המשפט הידוע "האביר על הסוס הלבן" שאין נערה שלא מחכה לו עם סוס או בלעדיו… אז אם קצת לחקות את הרומנטיקה הזו, וגם בגלל השלווה והכיף שבטבע, אתם מוזמנים להציע לזוגתכם טיול רומנטי לעת ערב, בליווי של מדריך, שידאג להנחות אתכם לאורך כל הדרך ויהפוך את הטיול הזה לבטוח ומהנה. עצם הרכיבה בטבע היא קסם בלתי נמוג לאנשים שאוהבים לעשות דברים מיוחדים ואין כמו טיולי סוסים כדי להגשים חלום, או להציע לה נישואין ממש כמו בסרטים.

לדהור אל האופק

בדרך כלל מסלול הרכיבה לא יהיה קשה מדי, זאת כדי שהרוכבים באמת יצליחו ליהנות מהטיול ולא יצטרכו להתמודד עם תוואי שטח קשה. מתבצעת גם התאמה בין הסוס לרוכבים לפי גיל, משקל וכמובן ניסיון. זוהי חוויה מדהימה שתשאיר אתכם עם אנרגיה טובה להרבה זמן. בתוך הטבע הירוק והבריא לרכב על סוס נוח וצייתן, שייקח אתכם אל האופק הרחוק ותוכלו לגמרי להרגיש כמו קלינט איסטווד בימיו הטובים. יש לציין כי הפעילות הענפה של החוות בארץ, פתחה את הערוץ הזה של טיולי סוסים גם לאנשים שמעולם לא רכבו עליהם והם מנצלים את זה לציין יום נישואין, יום הולדת, בר או בת מצווה, וגם הצעת נישואין ממש כמו האביר אפילו אם הסוס לא לבן…

אטרקציה מעניינת נוספת: מצנח רחיפה

 

טיולי סוסים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!