טיולי סוסים בצפון – פעילות כיפית לכל המשפחה

טיולי סוסים, הפכו זה מכבר לאטרקציה עולה בקרב יחידים, זוגות, משפחות, חברות וארגונים. כיום בילוי בחיק הטבע, יום כיף. יום בילוי עם המשפחה, או מתנה מלהיבה לבר או בת מצווה. לרכיבה על סוס הרבה מאוד יתרונות מעבר לחוויה הזו, שטמונים בעצם הישיבה על סוס. ככלל אומרים מומחי בעלי החיים שאדם חייב ליצור תקשורת עם בעל החיים שלו. אפשר לראות את השפה והקשר בין אנשים וחתולים, אנשים וכלבים וגם בין אנשים לסוסים. דבר נוסף גורסים מומחים והוא- שלבעל החיים השפעה בריאותית ונפשית על מי שנמצא בקרבתו והוא משליך מהתכונות שלו עליו. כך תמצאו בעלי כלבים מלאי חמלה (שמתחילה בחמלה על הכלב שלהם), אוהבי חתולים שדואגים לכל בעל חיים עזוב או פצוע, מתוך הקשר שלהם עם חתולי רחוב, והקשר שבין אדם-סוס, הוא קשר היסטורי ידוע ואין חזק ממנו.

במה תורמת לך רכיבה על סוס?

אנשים שהולכים באופן קבוע לחוות סוסים בשביל חוויה של טיולי סוסים, מדווחים על שיפור בביטחון העצמי שלהם, בקואורדינציה, בשיווי המשקל ואף באיזון הנפשי שלהם. מכיוון שההשפעה של סוסים כל כך חיובית, יש המטפלים באמצעותם בילדים ובאנשים לצרכים שונים כמו בילדים היפראקטיבים, אנשים מוגבלים ועוד. לעוצמה של הסוס ולכוחו, יש השפעה מידית על הרוכבים כבר מהשנייה הראשונה אומרים מומחים לרכיבה, והקשר מתפתח מיד. זו הסיבה שגם בטיולי סוסים, יש הדרכה איך לנהוג בסוס, כדי שירגיש נוח עם הרוכב, יהיה רגוע וישמח לצאת אתו לטייל. להבדיל מרכב, הרכיבה על סוס היא מסע משותף, כאשר רוכבים על סוס, הוא לא מרגיש שהוא מהווה "כלי תחבורה" אלא הוא חלק מהמסע שלו ושל הרוכב, לכן חשוב מאוד להתנהג אתו בצורה נכונה.

האופי של הסוס ושלך- טיולי סוסים!

מומחים של רכיבה על סוסים טוענים, כי הסוס דווקא חושב בצורה פשוטה למדי ולא ממש מתוחכמת, אבל צריך להיות ערים לשפה שלו. הוא בעל חיים מאוד סקרן שאוהב ללמוד דברים חדשים (לא מתמטיקה- פקודות!!!), אבל צריך לדעת איך ללמד אותו ובאיזו דרך. אחרי שנים שהסוס היה חיית עדר וטרף, הוא עבר אבולוציה שפיתחה אצלו חושים ואינסטינקטים חדשים ויש להכיר אותם כדי להיות אתו בתקשורת טובה. סוסים למשל ממש לא אוהבים לדהור, קובעים יודעי הדבר אבל הם כן ישמחו לקחת אתכם על גבם, לטיולי סוסים רגועים בחיק הטבע. הם שונאים לחץ, גם רוח אבל אוהבים שקיעות נדירות.

קרא על אטרקציה נוספת: הפלגה ביאכטה

טיול סוסים זוגי רומנטי

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!