טיולי סוסים – שיא הרומנטיקה

לדהור אל האופק, בחיק הטבע עם השמש השוקעת, בשבילים טובלים בירוק זה החלום "הקואובואי" של אנשים רבים. מי שהצליח לעשות את זה עד כה, היו בני המושבים והקיבוצים הסמוכים לחוות סוסים או מטיילים שעצרו בחווה זו או אחרת ועשו טיול קטן על פוני לילדים וניסו לעשות סיבוב בתוך החווה. אבל מה שהיה בעבר רק סוג של תחביב, הפך לפעילות משמעותית עבור אנשים שזה בדיוק מה שהם עושים- לוקחים את כל המשפחה או את בת הזוג ונוסעים לרכב. כן זה בדיוק מה שהם רוצים לרכב, לדהור, על גבו של סוס ממש כמו במערבון הטוב הרע והמכוער…

טיולי סוסים – זה קורה באמצע השבוע, וזה קורה גם בשבת וחג, המוני אנשים מתלבשים בהתאם ומגיעים לאחת מחוות הסוסים בשרון למשל, ובמשך שעה מגשימים את החלום שלהם.

טיול סוסים רומנטי

אין כמו טיול סוסים רומנטי בשעה הנכונה של היום, ורבים מנצלים זאת להצעות נישואין מרגשות. האם איזה שהיא אישה תאמר "לא" לאביר שלה על הסוס…ממש לא! הרכיבה נעשית במסלול בשטחים חקלאיים ופרדסים בין נתניה לחדרה, בחיבור מידי ושלוו את הטבע. התחושה הזו שהסוס האציל לוקח אותך, ואתה רוכב על גבו ומתמזג עם הנוף, אינה דומה לשום דבר שהכרתם.

טיול סוסים גם מתאים למשפחות שרוצות לציין איזה אירוע. מתנה לבן המצווה, לבת המצווה, יום נישואין. זה מאוד רומנטי ויפה לקחת אותה לרכב על סוס במקום עוד מסעדה…

כל טיולי הסוסים נעשים עם מדריך צמוד במשך שעה. הוא מלווה אתכם ודואג להנחות אתכם כל הדרך, וכן מתאימים סוסים לרוכבים לפי גיל, משקל ועוד.

סוסים יין וגבינה- איזה חיים!

כאשר אנו מדברים על טיולי סוסים, אנו לא מתכוונים רק לרכיבה עצמה. סוסים, רומנטיקה, הצעות נישואין ואהבה הם דברים שהולכים ביחד. מדובר על בעל החי הכי אציל הקיים ואם כבר אמרנו אציל, על מה בדיוק דהר פעם כל אציל לאהובתו אם לא על סוס.

אם כך, טיולי סוסים משלבים גם חוויה בחיק הטבע. אפשר לעצור במקום מאוד רומנטי ליד אגם, ליהנות מארוחה מול השקיעה. זה יכול להיות פלטת גבינות ויין, או פירות העונה. כאשר אתם רוכבים על סוס, מרגישים את האווירה המיוחדת סביבכם, מתנתקים מכל הציוויליזציה והופכים לרוכבי סוסים למשך שעה, כל מה שאתם צריכים בסוף זה באמת איזה כוס יין טוב, כאשר השמיים כבר מתחילים להסמיק בכתום עם שקיעת השמש הרומנטית.

אטרקציה נוספת מעניינת: צניחה עם מצנחי רחיפה

טיולי סוסים לזוגות

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!