טיול טרקטורונים – הטרנד הכי חם!

אחד הטרנדים הכי גדולים היום, הוא טיול טרקטורונים בזוגות או בקבוצות. זהו ספורט אתגרי מרתק, המשלב גם טיול בנוף הפתוח וגם התמודדות עם תוואי שטח לא פשוט. בדרך כלל השטחים הנבחרים לטיולי טרקטורונים הם בדרגת קושי סבירה, ואחרי הדרכה צמודה של המדריכים בה אתם שוכרים את הטרקטורון, תרגישו מספיק בטוחים כדי להתניע את כלי הרכב החמוד הזה ולצאת לשטח.

בשנים האחרונות עברו טיולי טרקטורונים במרכז או בכל אזור אחר בארץ הפך לאחד מהטיולים הכי נחשקים בטבע ויש לזה כמה סיבות טובות. ראשית עם טרקטורון אפשר להגיע לכל מיני "חורים" נסתרים ששום כלי תחבורה אחר לא יכול להגיע אליהם. מי שממש אוהב טבע, ימצא את עצמו שועט עם הטרקטורון במטרה לצלוח את השטח, וזה גם טיול וגם ספורט אתגרי מספק מאוד.

טיולי טרקטורונים- משתלבים בטבע

בדרך כלל אם אתם נוסעים לטיול על שבילים או כבישים, אתם יותר צופים בטבע, מאשר הופכים להיות חלק ממנו, מה שקורה בטיול טרקטורונים. יש מסלול ואתם צריכים לעבור אותו. הוא עובר דרך נופים מסוימים, תצפיות ודרך לא קלה, עליה אתם צריכים להתגבר. כל הסיפוק הוא להצליח לשלוט בטרקטורון וליהנות מהנסיעה. זוהי עגלה בעלת 3 או 4 גלגלים בעלת כידון, שנותנת תחושה של אופניים, אבל היא ממש לא אופניים. היא יודעת לשוט בהרים ועל הגבעות, לטפס במדרונות ועל מהמורות, זהו כלי מאוד חקלאי ביסודו שעבר הסבה לטיולי טבע ולכן כל כך אהוב גם על חקלאים וגם על כל מי שלבו שייך לטבע.

יש יום הולדת? עשו טיול טרקטורון

עוד יום הולדת, עוד מסיבה? מה כבר יכול להפתיע. אבל לאסוף את החבורה ולצאת לטיול טרקטורונים קצת מזכיר "טירונות" וזה יוצר אחווה ורעות כאלה. זה מסוג המסעות שאתם והחברים שלכם תזכרו ותיהנו לזכור, על כל הבדיחות, האנקדוטות והתכנים שתמציאו בטיול וזה טיול שמוציא הרבה צחוק, הרגשה של חופש ותחושה עילאית ביחד בטבע הירוק. אם אתם אוהבים לגלות פינות נסתרות בטבע, זה בדיוק הטיול בשבילכם. אתם יכולים לבחור בין כמה מסלולים וכל אחד מהם יחשוף בפניכם עוד טבע מהטבע שחשבתם שאתם מכירים אבל לא עד כדי כך. טיול טרקטורונים ייקח אתכם עמוק עמוק לתוך השטח, במקום בו כף רגלכם לא דרכה מעולם. אתם תגלו אותה והיא אתכם ויחד תצאו למסע בתוך הירוק הקסום הזה. שדות פורחים מסביב, שיכרון של לבלוב, וזה רק אתם והטרקטורון שלכם.

קרא עוד: טרקטורון מעופף

טיול טרקטורונים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!