טיול טרקטורנים – אטרקציה מושלמת

טיול טרקטורונים ייקח אתכם ואת החברים שלכם, את בת הזוג ואת כל המשפחה לחוויה מאתגרת בנסיעת שטח. הרעיון הגלום בספורט האתגרי של נסיעה בטרקטורון, הוא שתהיה לכם מיומנות לרכב עליו ולהתמודד עם תוואי השטח. החברות השונות המספקות טיולי טרקטורונים, צריכות לדאוג לתקינות שלהם וכן לכיסוי ביטוחי ולרישיונות השונים. מערך ההדרכה שלהם צריך להיות מיומן והם מצטרפים לטיולי השטח תחת הדרכתם, ודואגים למטיילים. רכיבה בטרקטורון נחשבת לספורט אתגרי ומצטרפת לרשימה הארוכה של ספורט הקוסם מאוד להרבה אנשים. היצור האנושי מטבעו הוא תחרותי, ולכן יש אנשים שמשתעממים מספורט שגרתי ומחפשים ריגושים. הם מוצאים אותם בכל מיני סוגי ספורט שנקראים ספורט אתגרי, משום שיש איזה שהוא סיכון קטן בצדם יש לומר. היכולת של הספורטאי להתמודד עם הסיכון ולעשות את הספורט הזה בהצלחה, גורמת לו לסיפוק רב.

יום גיבוש לעובדים- טיול טרקטורונים

חברות וארגונים רבים מחפשים היום ימי גיבוש וכיף לעובדים לא שגרתיים. פעם הסתפקו בטיול מאורגן באוטובוס, אבל העידן הזה של הטכנולוגיה, האינטרנט והסמארטפון יצר רף גבוה מאוד. מה שעניין פעם עובדים, לא מעניין אותם היום. זה חייב להיות משהו מפתיע ומסעיר, משהו שידרוש מהם לחשוף עוצמה ושיתוף פעולה, משהו שהם צריכים להשקיע בו ולהצטיין ואין כמו טיול טרקטורונים ליום גיבוש כזה.

טיול טרקטורונים לוקח את המנהלים והעובדים, מחוץ לחליפה- לשטח. זוהי הזדמנות להכיר אנשים בסנדלים ומכנסיים קצרים, בהתמודדות עם נסיעת שטח חווייתית. הכי טבעי ומגבש עבור כולם.

טיולי טרקטורונים עם מדריכים

טיולי טרקטורונים עם מדריכים באזור עם נוף פסטורלי בצפון או במרכז הארץ, הפכו לאופציה המועדפת על הרבה מאוד חברות וארגונים. הטיולים הללו מייצרים לחץ מתון של ספורט אתגרי, דורשים מהעובדים לעמוד במשימות (ממש כמו בחיים) והשהייה בשטח על טרקטורון היא מאוד חווייתית לאנשים שרגילים כל היום לשבת חנוטים בתוך בגדי שרד מול מזגן. פה אין כלום, יש רק את המטיילים, האופי והטבע של אחד והזדמנות להכיר אנשים בלי שום גינונים וסמלים, הטבע מוחק את ההיררכיה וכולם שווים.

טיול טרקטורונים עם לינה בשטח

יש מסלולים של טיולי טרקטורונים המשלבים גם לינה בצימר, אירוח במסעדה או לינה בשטח, למי שממש רוצה להרגיש מחובר… באזור הטיולים יש המו אופציות נוספות לבילוי והאידיאלי הוא לשלב בין עולם הספורט האתגרי לבין הטבע והנוף ומטבח גורמה. טיול טרקטורונים הוא אירוע חוויתי שמשנה יחסים, מעניק לעובדים שלכם עוד רובד אנושי ובהחלט תורם גם להנאה שלהם יחד בעבודה.

לאטרקציה נוספת: צניחה עם מצנחי רחיפה

טיולי טרקטורונים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!