טיול סוסים בחוף הים

רכיבה על סוסים בחוף הים

באתר SPORTX תוכלו להזמין טיול סוסים בחוף הים ובמקומות נוספים כמו יערות הכרמל ופרדסי השרון. זוהי הזדמנות נהדרת להתחבר אל הלב, אל הטבע, אל בן הזוג ואל עצמכם, וליהנות מהפוגה כה חשובה משגרת היום הלוחצת.

נופים מרהיבים ושלווים

טיולי סוסים זאת חוויה, רכיבה על סוסים בחוף הים לוקחת אתכם אל מקומות שכמו יצאו מתוך גלויה אך בעצם כל כך קרובים לבית. לאורך כשעה (או יותר) של רכיבה תעברו על פני מצוקים נישאים, מפרצים עמוקים, עמק שופע בטבע פורח וירוק, וכמובן גלי הים המשנים את צבעיהם לכל גווני הכחול. הרכיבה יוצאת מחווה הממוקמת ממש ליד החוף כשבתחילה יותאם לכם סוס לפי ניסיון קודם, גיל ומשקל, ותקבלו מספר הנחיות בסיסיות מהמדריך שילווה אתכם וישמור על שלומכם.

למי מתאים הטיול?

רכיבה על סוסים בחוף הים מתאימה למגוון רחב של אנשים ומטרות. כך למשל, מדובר בחוויה נפלאה ומגבשת לאב ובנו, לכל חברי המשפחה וגם לבני זוג המעוניינים ברגעים רומנטיים בלתי נשכחים. אך יותר מכל – הא מתאימה למי שרוצה להתחבר את הטבע והלב, להכיר ולחוש חיה גדולה ואצילית הנושאת את משקלו, ליצור ולחזק את הקשר עם חבריו לטיול, ולזכות בזיכרונות מופלאים של נופי הים.

המעוניינים להזמין טיול סוסים בחוף הים יכולים לעשות זאת כעת באמצעות האתר.

SPORTX מתנות אקסטרים ופנאי

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 0737-880-888.

אטרקציה נוספת: חווית טיסה עם טייס ליום אחד.

טיול סוסים בחוף הים

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!