טייס ליום אחד באתר הקופונים של ישראל

טייס ליום אחד

בעידן שבו הטכנולוגיה מתפשטת בכל רחבי העולם ונכנסת לחיינו בכל פרט ופרט – רבים מאיתנו יפנו אל הטבע ולחוויות המרהיבות והשונות שהוא מציע. אחת מתחומי הפעילות האקסטרימית המרגשים ביותר שקיימת בהיבט זה הינה הטיסה במטוס. טייס ליום אחד בסימולטור תגרום לנו לשכוח את חיינו הרגילים ולחוויות חדשות ומרתקות. באם גם אתם מחפשים רגע אמיתי של התרגשות, אתגר, וצפייה בנופים מרשימים- חברת SPORTX מזמינה אתכם להתנסות בחוויה ייחודית – טייס ליום אחד.


עם מעל לארבעים שנה בעולם פעילויות האקסטרים, ספורטX יודעת להעניק את תחושת האדרנלין הנחוצה, לכל מי שירצה להרגיש בכך, מעל שמי הארץ. הסיבה לכך היא משום שספורטX הינה חברה מובילה בתחום פעילויות האקסטרים בארץ ובפרט בקיום פעילות טייס ליום אחד. החברה מספקת ללקוחותיה את ההזדמנות להצטרף למאות רבות של אנשים אשר הפנו מבטם אל השמיים והתרגשו לטוס כמו ציפורים ולחוות כיצד זה מרגיש להיות טייס ליום אחד בססנה. במסגרת הפעילות, תוכלו להשתתף בסדנאות מקצועיות עם טייסים מנוסים וללמוד את סודות הטיסה המרהיבה.

מה מתרחש במסגרת פעילות טייס ליום אחד ?

במהלך טיסת היום, תוכלו להנות מנופה המדהים של הארץ מלמעלה ולהרגיש את הרוח והאוויר המגיע אליכם. אחד הדברים הנפלאים בעת הפיכתכם לטייס ליום אחד – הינו שבטיסה במטוס זה התחושה שאתם נמצאים באוויר ושולטים בכיוון- הינה חזקה מאוד. זו ההזדמנות המושלמת לעשות משהו קטן, ולחוות רגע של שליטה מוחלטת וחיבור בין גוף ונפש, לבין הסביבה בה אנו נטוס מעליה. פעילות שיעור טיסה במטוס מתאימה לאנשים מכל הגילאים ובכל הרמות הפיזיות. לא נדרש ניסיון קודם משמעותי. אין ספק שהחוויה הזו תגרום לכם להרגיש ברגעים בלתי נשכחים!

בנוסף לטיסה המרתקת, ביצוע פעילות טייס ליום אחד תספק לכם חוויות נוספות כגון טיסה מצולמת, עם אפשרות לשימוש במצלמות GoPro, כך שניתן יהיה להביא הביתה את הזיכרונות המרהיבים מהטיסה שלכם. תהליך זה יאפשר לשתף את האירוע המופלא עם חברים ומשפחה דרך רשתות החברתיות ובכך להעצים ולהביא לידי ביטוי את אשר חווינו, גם לחברים הקרובים ולתת גם להם, את האפשרות להיות טייסים ליום אחד. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

החוויה של טייס ליום אחד הינה מהלך שלם של התגברות על פחד והתמודדות עם אתגרים חדשים. כשאתם על המטוס, תרגישו את התחושה העוצמתית של המנוע והשליטה של להיות "אדוני השמיים"… זהו רגע שבו הביטחון והדימוי העצמי מתפתחים ומשתפרים. תחושת השליטה על המטוס והיכולת לנווט באוויר לפיכך הינה דבר מופלא. אם לסכם, נוכל לומר שבאם אתם מחפשים אתגר, התרגשות וחוויה מרהיבה, אנו ממליצים לכם להיות טייס ליום אחד. ההתרגשות והאושר הללו יעניקו לכם את התחושות עליהם תמיד חלמתם וישאירו אתכם עם זיכרונות לעוד הרבה שנים קדימה…

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

טייס ליום אחד

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!