טייס ליום אחד – האם נדרש ניסיון?

כמעט כל אחד מאתנו היה שמח לו יכל להפסיק את מירוץ חיי השגרה שלו בכל זמן בו היה חפץ, כדי לבצע פעילות אחת אותה הוא אוהב לעשות. לכולנו מגוון רחב של דברים שאנו אוהבים לבצע בשעות הפנאי, או בציון מועדים משמחים כאלו ואחרים. אחת הפעילויות המעניינות והמרתקות לביצוע הינה לחוות כיצד זה מרגיש להיות טייס ליום אחד. הכוונה בכך הינה, לו יכלנו ללמוד בפרק זמן קצר את רזי הטיסה, ולהצטרף לטייס מקצועי לגיחה קצרה בשמיים, ולחוות את היותנו טייס ליום אחד על כל המשתמע מכך. חברות המקיימות אירועים ופעילויות אקסטרים מעניקות שירותים מסוג זה לאנשים אשר רוצים לחוות זאת.

האם נדרש ניסיון מסוים בכדי להיות טייס ליום אחד ?

בכדי לענות על הסוגיה המוצגת צריך לדעת כי לא כל מי שרוצה לקיים את הפעילות הנ"ל יכול לעשות כן. הדבר לרוב יהיה כרוך בהבנה כי מדובר על גובה רב (לפוחדים מכך), וגם לאנשים אשר לוקים בבעיות רפואיות מסוימות אשר מונעות מהם לעורר את רמת הרגישות שלהם אל מעבר לסף הרצוי, וכיוצא בזה.
אולם, רוב רובם של האנשים אכן יוכלו להינות מהיותם טייס ליום אחד, ולהבטיח חוויה בלתי נשכחת. הטיסה המדוברת מתחילה בדרך כלל בשיעור קצר והסבר כללי על המטוס (לרוב המסוים) בו עתידים לטוס. לאחר ההסבר המלומד והתאורטי יצוות האדם העומד בפני הטיסה אל המדריך והטייס שילווה אותו. במסגרת הפעילות יעברו יחדיו הם על הקיים בתא הטייס, ולאחר מכן יחלו בהמראה.
שלב זה מובן כי המרגש ביותר מפני שעצם היותנו ישובים בתא הטיסיים הינו דבר ייחודי מאין כמותו. רובנו מעולם לא נכנסנו לתאים אלו והעובדה כי נשלוט בהיגאים בעוד מספר דקות ונהיה טייס ליום אחד, מעוררת אדרנלין רב.
בשלבי ההמראה השונים נהיה אלו אנו ש"ניקח פיקוד" ונשלוט על כלי התעופה הזה, כמובן עד לשלבי הנחיתה.

חשוב לומר כי כל מי שביצע את פעילות זו חזר מרוגש ומלא באנרגיה חיובית. היכולת להיות אלו השולטים על כלי תעופה מרתק זה ולהבין את סודות המטוסים מבפנים – מביאה כל אחד ואחת להנאה גדולה ומובטחת. ההצלחה של פעילות טייס ליום אחד מתרחשת כבר שנים רבות וחברות רבות מציעות את שירות זה כחלק מפעילויות האקסטרים שלהן. אחת החברות המוכרות בתחום זה כיום הינה ספורטיקס. לספורטיקס מעל ארבעים שנות ניסיון בהפעלת מאורעות של טיסות ליום אחד עבור אירועים כגון: טיסות רומנטיות או טיסות משפחתיות שונות.
כל מי שיבקש לבצע את הטיסה המסוימת יוכל לעשות זאת בקלות, וכמובן באמצעות מספר קופונים משתלמים אשר ספורטיקס מעניקה ומשווקת כיום. לכן, אם ברצונכם להיות טייס ליום אחד – הרי כי ספורטיקס היא המקום הנכון לקיים זאת.

אל תפספסו את עמוד קופונים היברידיים שלנו למחירים מיוחדים!

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

טייס ליום אחד

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!