טיסה בכדור פורח – האטרקציה שלכם!

טיסה בכדור פורח, היא טיסה אל העבר של הכדורים הפורחים, אל ההתלהבות הילדותית של מי שהמציא אותם, ומה שהפך אותם לכדורים שמחים בו כל אחד חולם לטוס בהן. אם נביט על כדור פורח נגלה, ששום דבר לא השתנה במראה הכללי שלו, מאז שהמציאו אותו והוא נראה כמו איזה כלי תחבורה עתיק של פסטיבל בכפר קטן בפרובאנס. אבל הכדורים הפורחים כבשו בסערה את השמיים ובארץ אפשר לעשות טיסה בכדור פורח מחיר משתלם לחוויה קסומה לכל מי שרוצה להעלות את האדרנלין שלו ולחוש את פעימות לבו. זהו מסע אל השמיים בינם לבין הארץ, מעל הנוף, ממש כמו מעוף הציפור.

על כדור פורח והאחים מונגולפייה

הכדור הפורח הוא המצאה עתיקה, עוד משנת 1782. וככל המצאה, מקורה בסקרנות וכישרון. בשנה ההיא שני אחים צרפתים לבית מונגולפייה, עברו בייצור נייר בביתם ושיחקו מול האח בשקיות נייר. אלה החלו להתמלא בעשן, והתעופפו לעבר תקרת החדר במשך כמה דקות. מה שהם הבינו באותו רגע הוא, שהעשן הוא זה הגורם להן להתעופף מעלה, ובהמשך יצרו את הכדור הפורח הראשון בעולם שהיה עשוי מבד משי מצופה בנייר. הם הדליקו מדורה גדולה והכדור הפורח שלהם, התעופף מעלה עד לקילומטר, ואחרי שיצא כל האוויר ממנו הוא נחת. אחרי כמה חודשים הם בנו כלוב לכדור הפורח שלהם, והניחו בתוכו כמה בעלי חיים. זו הייתה הטיסה הראשונה המוצלחת של הכדור הפורח הראשון בעולם עם בעלי חיים, אחר כך נעשה הניסוי עם בני אדם והשאר היסטוריה.

טיסה עם כדור פורח זו חוויה שמיימית

חלומם של הרבה מאוד בני אדם, היא להתנתק מהקרקע ולעוף. יש המון ספרים וסרטים על הרצון הזה, וכזכור גם "בירדי" כיכב ברשימת הסרטים בהם הגיבור שלו רצה להיות כמו ציפור. רחיפה בכדור פורח, היא הדבר הכי קרוב למעוף הציפור. עומדים בתוך כלוב, ונותנים לאוויר החם (הנמצא בתחתיתו של הכדור) להרים אותו למעלה. הוא מתעופף בשמים ואתם אתו. קשה לתאר את ההתרגשות והאדרנלין, פעימות הלב וההתלהבות מהתחושה של עמידה וריחוף בתוך כדור פורח. אין ספק שללא הניסוי של האחים מונגולפייה, לא היה היום כדור פורח. ישראלים רבים, שחשקה נפשם בבילוי מסוג אחר וריחוף באוויר, עושים את דרכים במשך כל ימות השבוע וגם בשישי שבת, לטיסות ריחוף בכדור פורח שאי אפשר לתאר את החוויה הזו אלא כמו של ציפור בעלת כדור ענק שעפה לשמיים.

אטרקציה מעניינת נוספת: טרקטורון מעופף

טיסה בכדור פורח מחיר

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!