טיסה בכדור פורח – עולה לאוויר

אין דבר יותר מרשים, צבעוני ומשמח מכדור פורח. זהו סוג של בלון ענק, שהפך היום לאחד הטרנדים הכי גדולים לצורך חוויה של טיסה בכדור פורח למשפחות, יחידים, הצעות נישואין, ימי כיף ועוד. אוויר חם ורב יש לומר, זרם מתחת להרבה כדורי פורחים, עד שהצליחו לשלוט בכדור הענק הזה ולהבין איך אפשר לנצל את התענוג הזה בצורה מושלמת, וזה בדיוק מה שקורה היום. אנשים כבר לא מתרגשים ממטוסים, הם רוצים משהו חדש, מאתגר ומיוחד וזה בדיוק מה שיש לכדור פורח להציע. עומדים בתוך סל שלוקח אותך השמימה, אתם בין שמיים וארץ, אין כיף יותר גדול מזה כדי לחוש את האוויר והאטרקציה הזו במלואה.

תולדות הכדור הפורח

בהיסטוריית התעופה, כדורים פורחים היו כלי הטייס הראשונים, והסיבה שממשיכים לטוס אתם גם היום, זה מכיוון שזה כלי טיס משעשע ובטוח מאוד. בסין נהגו להפריח כבר במאה השנייה לספירה, פנסי תאורה שנקראו קונגמינג ושהצליחו לעוף משום שבתחתיתם היה נר בוער והרי צריך אוויר חם כדי לעוף למעלה…התיעוד הראשון של כדור פורח מאויש תחילה בבעלי חיים, נעשה ע"י אחים צרפתיים, שהיו בנים של יצרני נייר, וגילו עניין בריחוף של נייר מעל להבות. מה שהוביל בסופו של דבר להמצאתו של הכדור הפורח. ב-1783 הם ביצעו את הטיסה המאוישת הראשונה עם כדור בנפח של 2200 מ"ק וטסו למרחק של 9 ק"מ במשך 25 דקות…הדורים הפורחים הראשונים היו בעצם שקי בד, מתחתיתם הייתה להבה והרבה פעמים בגלל השיטה הפרמיטיבית הזו, דברים השתבשו.

איך כדור פורח טס?

ישנם שני סוגים של כדורים פורחים אחד שפועל על גז, ואחד שפועל על אוויר חם. הם מצליחים להרים את עצמם למעוף משום שהמשקל שלהם נמוך מהמשקל המקיף אותם. כדור פורח תלוי באוויר וניתן לנווט אותו לכיוונים שונים אחרי שמבינים קצת לאן נושבת הרוח. היום ניתן לשלוט בכדורים פורחים בטכניקות שונות, ולכן הטיסה בהם בטוחה מאוד. בעולם מתקיימים מדי שנה פסטיבלים גדולים של כדורים פורחים מכל העולם.

איך לחגוג יום הולדת לסבא?

טיסה בכדור פורח, היא דרך נהדרת לחגוג משהו, וגם סתם לטייל בשמיים בלי מטוס…כמו ציפור. יש לסבא יום הולדת? יום נישואין? מסיבת שחרור? יש סיבה למסיבה, מחפשים בגוגל טיסה בכדור פורח מחיר, מגיעים לאטרקציה שהכי מתאימה לתקציב שלכם ועולים לתוך הסל של הכדור הפורח ונותנים לו לקחת אתכם למעלה, הכי למעלה, שם ממש גבוה תביטו על הנוף למטה, תשכחו מהעולם ואפשר גם לכרוע ברך ולשלוף טבעת…

אטרקציה מעניינת נוספת: טיסה בשמי הארץ

טיסה בכדור פורח מחיר

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!