טיסה בשמי הארץ – החוויה שבשמיים

מה עוד לא עשית עם בת הזוג שלך, ואתה רוצה לחוות? אולי טיסה בשמי הארץ תוכל לסגור לך גם את הפינה של הצעת הנישואין. בואו נודה הצעת נישואין בתוך מטוס קל בין שמים וארץ, הרבה יותר כיפית, מקורית ומיוחדת מעוד הצעת נישואין על חוף הים, בקניון או בלוקיישן אחר. האם יש מקום יותר מרגש מהאוויר הפתוח? מלצפות על העולם מלמעלה ואז זה רק אתה והיא והטבעת… הכי מפתיע שבעולם.

טיסה בשמי הארץ זה דברים מדהים, זה מתחיל בהגעה לשדה התעופה הקטן של המטוסים הקלים. אתה כמובן לא הולך לספר לה מה יקרה, אתה מזמין אותה בתמימות לטיסה רומנטית בשניים. זה יכול להיות בבוקר או בכל שעה אחרת במהלך היום, אבל כמובן שצריך להיות מזג אוויר מתאים. מדובר על מטוס קטן ומפואר ואתם בהחלט יכולים להרגיש כמו עשירי העולם, אבל יותר חשוב שתרגישו כמובן מאושרים בלב.

מי רוצה לשבת ליד הטייס?

בטיסה לשנים בשמי הארץ, מישהו ישב ליד הטייס וירגיש כמו נווט. מה רע? זה שמתיישב קדימה חובש את אוזניות הקשר, וזהו מתחילים לעוף…טיסה פרטית כזו מעניקה להם על הדרך שיעור בטיסה. אתם יכולים לראות ממש מקרוב מה הטייס עושה, להיות מחוברים לאוזניות ולהוראות של מגדל הפיקוח וליהנות מכל רגע. כאשר מדובר בהצעת נישואין, שני האורחים יכולים לשבת מאחור ולהתחיל את הרומנטיקה, זו אמורה להסתיים כאמור במילה "כן"… טיסה היא חוויה מהפנטת. ראשית לא כל אחד יודע להטיס מטוס, ויש לנו תחושת הערצה למי שכן. שליטה במערכת ההגאים של מטוס היא מהדברים היותר מסובכים הקיימים ולכן, זו חוויה יוצאת מהכלל להיות חלק מהדבר הזה, וכל כך קרוב למכשירים החכמים הללו שגורמים להרבה מאוד אנשים להרגיש קצת כמו אלוהים או ציפור…

לזוג שהולך לעבור חווית טיסה והצעת נישואין יוגש כיבוד מתוק לחיים מתוקים יין ושוקולדים.

כל המשפחה בטיסה

הזיכרונות המשפחתיים שלנו מורכבים מאוסף של חוויות שאנחנו אוגרים. החוויות הללו נותנות לנו כח ומטעינות אותנו, משמשות לנו דוגמה לחיים והופכים אותנו לאנשים מאושרים. הרבה משפחות היום בוחרות לקחת את כל המשפחה לטיסה ולעבור את החוויה המקסימה הזו ביחד. טסים מעל חופים מרהיבים מחוברים באוזניות למגדל הפיקוח ומתחילים להרגיש כמן טייסים מתחילים. זה מתאים ליום הולדת, יום נישואין, בר או בת מצווה או כל סיבה אחרת לחגיגת טיסה בשמיים. בדרך כלל הטיסות יוצאות מהרצליה והן מתקיימות בכל ימות השבוע.

אטרקציה מעניינת נוספת: צניחה עם מצנח רחיפה

טיסה בשמי הארץ

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!