טיסה בשמי הארץ – הכי מקסים שיש!

אחת החוויות הכי מדהימות לנער או נערה חוגגים מצווה, היא לקחת אותם לטיסה בשמי הארץ. זוהי חוויה מלהיבה ויוצאת דופן, ואין מי שלא מתרגש ממנה וסוחט הבטחה לעוד טיסה בשנה הבאה. זוהי גם הזדמנות למשפחה לצאת ביחד לטיול, והפעם לא ברכב המשפחתי, אלא בין שמיים וארץ. כי מה שרואים מהרכב לא רואים מהמטוס. זה נוף אחר לגמרי וחוויה שונה, ואין כמותה. זוהי בעצם האפשרות היחידה שיש לאנשים לחוות תעופה של ממש ולטוס עם טייסים מנוסים כל המשפחה, עם הילדים או לקחת את סבא וסבתא לטיול של חתונת הזהב. הפתעה נהדרת.

לטוס ולגעת בשמיים

יש הרבה אנשים שמטוסים עושים להם את זה יותר מכל כלי תחבורה אחר. אלה הם חובבי הטייס, שמוכרחים לפחות פעם בחודש לעשות איזה סיבוב על מטוס. קשה להבין את התחושה של להיות מתחת לעננים ולהביט על הנוף למטה, אבל אין ספק שזו הרגשה עילאית לנצל בעצם את היכולת שלנו היום לטוס במטוסים קטנים ולהרגיש ממש רק אנחנו והשמיים, והנוף שלמטה והכול נראה כל כך מקסים. טיסה בשמי הארץ, היא חוויה מאוד עמוקה ולא צריך סיבה מיוחדת במינה כדי לעשות אותה. פשוט להזמין מקום מראש, לארגן את המשפחה או זוג חברים ולצאת לטוס יחד. זוהי הרגשה עילאית ונפלאה.

הכול התחיל מכדור תאורה סיני

ההתפתחות של התעופה בשנים האחרונות, מאפשרים להרבה אנשים ליהנות מטיסה חווייתית במטוסים קלים. ההתחלה של התעופה בעולם, התחילה כבר לפני אלפיים שנה בסין, עם כדורי תאורה שהופרחו באמצעות להבות בתחתיתן. בשנת 1703, ממש לפני 115 שנה עשה אורוויל רייט היסטוריה, וטס יחד עם אחיו וילבור במשך 12 שניות. השניות הללו היו תחילתה של התעופה הממונעת, שהובילה גם לפיתוח מנועי המטוסים הקלים של היום. הרצון והתשוקה של האחים רייט, לא שונה מהרצון של הרבה מאוד אנשים היום לטוס ולהרגיש כמו ציפורים. זהו ניסיון להתנתק מהאדמה, לא להיות תלוי בה ולעוף רק עם הרוח.

איזה מתנה נהדרת

אנשים שחוזרים בדרך כלל מטיסות בשמי הארץ, חוזרים עם לחיים סמוקות והתרגשות רבה. אין כמו ההרגשה להיות מעל האדמה, לראות את הנוף, הבתים הזעירים והעולם שלמטה ממעוף הציפור. זוהי חוויה שהישראלים היום למדו כבר לנצל, ובאמת משפחות, יחידים וזוגות מזמינים טיסה בשמי הארץ, והם בהחלט עוברים חוויה שלא דומה לשום דבר אחר. טיסה במטוס קל היא חוויה עצומה ומי שעושה את זה פעם אחת רוצה עוד.

אטרקציה מעניינת נוספת: טיול סוסים

טיסה בשמי הארץ

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!