טיסה בשמי הארץ – לטוס בכיף ולגעת בשמיים

הדבר הכי קרוב למעוף הציפור, זו טיסה ולכן יש הרבה מאוד אנשים שמזמינים טיסה בשמי הארץ. רחוק מההמון הסוער, מהציוויליזציה. חוויה של התנתקות אמתית, סוג של  המראה לצורך ריחוף, כי אין כמו להביט על העולם מלמעלה ולהרגיש הכי קרוב לשמיים…

טיסה בשמי הארץ זו חוויה שמתאימה למשפחות, זוגות, טיול בר או בת מצווה ולכל מי שמחפש משהו אחר, ולא עוד דבר. חוויה של טיסה במטוס קל שונה לגמרי מטיסה במטוס כמו למשל בואינג, אתו נוהגים לטוס לחו"ל למשל, ולכן היא מאפשרת לאנשים באמת להתחבר לחוויית הטיסה והטייס בצורה הכי קרובה, ליד הטייס, לוח המכשירים, לראות בדיוק איך הוא מנווט את המטוס ולאן חרטומו מכוון. המרחק ביניכם לבין האוויר הוא בהבדל של חלון ודלת, וכל מי שרוצה להרגיש איך הוא עף כמו ציפור, יכול להשתתף בחוויה הזו.

הצעת נישואין בין שמיים וארץ

הרבה בני זוג מחפשים רעיונות מדליקים, כדי להציע נישואין לבנות זוגן. הצעת נישואין היום חייבת להיות מאוד מקורית ומגניבה, כי ראשית זו הצעה שמציעים רק פעם אחת בחיים (בתקווה שתשמעו את ה"כן המיוחל"), דבר שני, אנשים מחפשים ובצדק, לא עוד מקום, אלא משהו מיוחד. לא עוד מסעדה, אפילו לא עוד חוף ים, חשבתם מה זה להציע נישואין לאהובתכם בין שמיים וארץ, חשבתם על זה שיהיה לכם מה לספר לנכדים? לכן הרעיון של הצעת נישואין הכי גבוה שאפשר תרתי משמע, פופולרית מאוד ויש כאלה שמלווים אותה בשלט שמחכה למטה עם הכיתוב הידוע "התנשאי לי", וייתכן שאף בני משפחה וחברים שאחר כך יצאו לחגוג.

מי אוהב אקסטרים?

חוויה יפה היא להזמין טיסה בשמי הארץ, עם כל המשפחה ובעיקר הילדים הנלהבים. כעיקרון ילדים אוהבים כל דבר שעף, עושה רעש ומפתיע ואת כל זה יש למטוס… אתם יכולים לקחת את המשפחה שלכם לחצי שעה של טיסה למשל מעל הרצליה. בהתחלה הטייס יסביר להם על המטוס ועל המסלול, ואתם תטוסו מעל חופי הארץ היפים. כולם יקבלו הסבר על מה שרואים למטה, ויש גם אוזניות המחברים את הנוסעים עם מגדל הפיקוח וזו חוויה ששום ילד לא שוכח. ולא רק זה, יש גם כיבוד. למשל יין להורים, שוקולדים ומשקה קר לילדים אבל מה שבטוח, מה זה שוקולדים ליד האזנה למגדל פיקוח ? בקיצור מתנה מנצחת לבן או בת מצווה, לבני משפחה, יום הולדת, יום נישואין או סתם טיסה מעל החופים המרהיבים בארץ.

אטרקציה מעניינת נוספת: יאכטה להשכרה ליום הולדת לאירוע בלתי נשכח

טיסה בבקאי עין ורד|בקאי

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!