טיסה בשמי הארץ – לעוף הכי גבוה

לזה בוודאי התכוונתם כאשר אמרתם, נמאס לנו מהשגרה, הגיע הזמן לחוויה מיוחדת במינה. טיסה בשמי הארץ, היא מהחוויות הכי מבוקשות היום בקרב משפחות שרוצות לתת מתנה לנערה או לנער בר או בת מצווה, לציון יום נישואין בצורה לא שגרתית, לא עוד מסעדה וארוחה, אלא משהו חווייתי. ילדים מאוד מתלהבים מטיסה, כי מטוס זה משהו ענק שטס במהירות בשמיים. ונערי בת או בת מצווה יקבלו זאת בהפתעה גמורה. המצב של ישיבה בתוך מטוס זעיר גבוה גבוה מעל הנוף, הוא כמעט אלוהית. אנשים מתייחסים לזה כאל סוג של חווית אקסטרים שמעלה להם את האדרנלין, והם רוצים ליהנות כל רגע. מי שגם שוכר היום את שירותיו של מטוס זעיר ונהנה מטיסה הם בני זוג שרוצים לציין יום נישואין, ואת זה הם לא ישכחו לעולם.

למה אנחנו מתרגשים לטוס?

טיסה היא הדרך היחידה שלנו, להתנתק מהאדמה ולהרגיש קצת כמו ציפור. זו הדרך היחידה שכולנו מכירים (מטיסות לחו"ל) שבא רואים את הנוף מלמטה והערים הופכות להיות מיניאטוריות. לכן טיסות בשמי הארץ במטוס זעיר, הפכו לחוויה עצומה ומבוקשת אצל כל מי שאוהבים אתגרים ורוצה לעשות לפעמים דברים מיוחדים. זו דרך לחוות את הארץ ואת נופיה בחברת אנשים שאוהבים, משפחה או חברים, כאשר רוצים להרגיש משהו אחר, משהו שלא עשינו עד היום.

הטיסות הללו יש לומר, הן בטוחות ונעשות עם טייסים מיומנים ובעלי ניסיון. מתאים מאוד למשפחות, זוגות, ילדים ועוד.

טיסה רומנטית

טסתם יחד לפריז ולרומא, אבל עוד לא טסת אתה בשמי הארץ, אז מה זה שווה? ארץ ישראל היפה, נראית מלמעלה יפה כמו שהיא על חופיה הזהובים והים התיכון הכחול. בני זוג רבים מחפשים דרך לחוות חוויה רומנטית עם בת הזוג שלהם, והם הולכים על טיסה בשמי הארץ. מבררים איפה יש טיסות כאלה ובוחרים את הלוקיישן. הטיסות הן שונות גם בסוגי המטוסים הקלים וגם במסלולים, וכל אחד בוחר את מה שנוח לו, ואת מה שהוא רוצה לראות מלמעלה.

יש זוגות שלא עוצרים בטיסה, הם יושבים מאחור ומקבלים גם סלסלת שוקולד ויין כי הם הולכים לחגוג. הבחור יודע (והוא גילה גם לטייס) שהוא עומד להציע לה נישואין ורק היא תוקעת את המבט שלה באופק ולא חושדת במאום. עד שהוא כורע ברך (כן יש שם מקום) שולף את הטבעת והיא צועקת לו "כן" והטייס העד.

קרא על אטרקציה נוספת: צניחה עם מצנחי רחיפה

"טייס בשמי הארץ"

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!