טיסה לזוג במרכז

טיסה לזוג במרכז – ממריאים לשחקים

אם מתקרב מועד חשוב לזוגיות שלכם או שאתם מעוניינים להכניס לחיים חוויה רומנטית יוצאת דופן, טיסה זוגית תעניק לכם בדיוק את מה שאתם מבקשים. מדובר בטיסה בת כחצי שעה בה עולים אל מעל לבנייני העיר, לים ולנופים, שוכחים את מטלות היומיום ונהנים מרגעים מיוחדים שלעולם לא יישכחו.

למי מומלצת טיסה זוגית

טיסה לזוג במרכז היוצאת משדה התעופה בתל אביב או בכפר שמריהו מומלצת למגוון רחב של זוגות ולשלל מועדים ומטרות. כך למשל, זוהי הזדמנות נהדרת לציין את יום ההולדת של בן הזוג, לחגוג את יום הנישואין או פשוט להזכיר לו עד כמה את אוהבת אותו. וכמובן, אין כמו טיסה זוגית כתפאורה מושלמת להצעת נישואין כאשר הנופים נפרשים מתחתיכם עד קצה האופק, אתם יושבים על הספסל האחורי עם עוגיות ושוקולדים, ונהנים מרגעים אינטימיים שמתאימים בדיוק להצעה כה מרגשת וחשובה.

גם אתם יכולים!

אתר SPORTX מרכז עבורם ספקים אמינים ומוכרים בתחום הטיסות ומעניק לכם הטבות והנחות מעולות המאפשרות לכל אחד להרשות לעצמו טיסה בשמי הארץ לזוג במרכז. יתר על כן, לקוחותינו נהנים מתנאים בלעדיים כגון אפשרות להארכת תוקף הקופונים או החלפתם בפעילויות אחרות המוצעות על ידינו, וכן מייעוץ אישי ואכפתי מטעם נציגי שירות אדיבים.

SPORTX מתנות אקסטרים ופנאי

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 0737-880-888.

השאר תגובה