טרקטורון מעופף בקאי שוברי מתנה קופון ב SPORTX

טרקטורון מעופף בקאי שוברי מתנה קופון ב SPORTX

בעידן המתקדם בו אנו חיים, חיפוש אחר חוויות אדרנלין ולחיות "על קצה" נהיה חשוב יותר מתמיד. ספורטX חברת האטרקציות המובילה בארץ, מביאה לכם חוויה ייחודית ואקסטרימית עם טרקטורון מעופף בקאי. הטרקטורון הינו כלי תעופה בטוח המיועד בין השאר גם לביצוע אירועי אקסטרים שונים. היכולת לעוף ממעל ולהרגיש את העולם ממעוף ציפור הוא לא דבר שאנו נבצע בכל יום. הצורך שלנו להרגיש "חיים" יוכל לבוא לידי ביטוי אם כך בעזרת פעילות זו ולצד חברת ספורטX אשר לה שנות ניסיון רבות מאוד. היותה של החברה משתקפת במקצועיות ובשנות ניסיון מוכחות כאמור, בארגון פעילויות אקסטרימיות. אנו מבטיחים לכם את הטרקטורון מעופף המקצועי ביותר. צוות המדריכים יהיה מיומן ומנוסה, ויבטיח את חווית הרכיבה הטובה אליה תשאפו.

מה המחירים המוצעים עבור טיסה בעזרת טרקטורון מעופף בקאי?

ב SPORTX אנו מאמינים שההרפתקה האמיתית אמורה להיות נגישה לכל אחד ואחת. במקביל לחוויה האדרינלינית על הטרקטורון מעופף בקאי, ישנם קופונים משתלמים לכל מי שרוצה להצטרף. הזדמנות יוצאת דופן לחוות את המהפכה של הטרקטורונים מקרוב ולהרגיש את הרוח אשר ממעל, להביט בנוף הפרוס מתחתינו – ופשוט לתת לגוף ולנפש ליהנות… החוויה בלתי רגילה של טרקטורון מעופף בקאי נגישה יותר מתמיד. SPORTX אתר הקופונים של ישראל – היחידי שמציע 3 סוגי קופונים בהתאמה  אישית לבחירתכם:

  • קופונים היברידיים – אשר "אתה הלקוח קובע את המחיר"
  • הקופון של המדינה – יותר אטרקציות יותר אקסטרים בפחות כסף
  • הקופון הסודי – מיועד ללקוחות שקנו באותו יום שתי אטרקציות ומעלה. הקופון נפתח לאותו לקוח VIP לעשרים וארבע שעות בלבד ומציע מציע אטרקציות במחירים סודיים ורק לאותם לקוחות שקנו שתי אטרקצות ומעלה באותו יום.

כפי שניתן להבין, ביצוע טיסת טרקטורון מעופף בקאי יהיה לא רק חוויה יוצאת דופן, אלא כזו שתשאיר לנו תקציב אותו חשבנו להוציא מהכיס, בתוך הכיס.. ספורטX תעשה כל מה שדרוש על מנת להשאיר טעם של עוד, בפחות עלויות עבורנו.
חשוב לציין כי הקופונים מיועדים לא רק ליחידים, אלא גם לזוגות (בהצעות נישואין וכו) וגם מאורעות גדולים כמו ימי כיף לחברה, יום הולדת למישהו מהמשפחה בעזרת טרקטורון מעופף בקאי וכו…

אם נרצה לסכם – נוכל בהחלט להגיד כי טרקטורון מעופף בקאי נחשב כלי תעופה בטוח אותו נוכל להכיר ליום אחד. בעזרת ספורטX ניתן יהיה לחזור על הפעילות, גם בימים אחרים, מכיוון שהעלות הינה כל כך משתלמת. אם נשכיל להשתמש בקופונים השונים שספורטX מציעה – הרי שהחוויה תהיה שלמה ובלתי נשכחת. לכן הכוח נמצא אצלנו והאפשרויות הן בלתי מוגבלות. פעילויות אקסטרים מיוחדות ונפלאות ממתינות לנו ממש מעבר לפינה.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית, כאן אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

טרקטורון מעופף בקאי שוברי מתנה קופון ב SPORTX

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!