טרקטורון מעופף

במהלך חיינו נציין לרוב מועדים וימי חג באירועים שונים. הדבר יכול להתקיים עם משפחה וחברים קרובים, או אפילו לבדנו. כך או כך ישנם אנשים שיעדיפו לקיים ולציין את יום חגם במאורע ייחודי ומקורי. פעילות שתצא מהשגרה המוכרת להם וכזו אשר תשאיר טעם של עוד… אחת האפשרוית המקוריות יהיה ביצוע פעילות אקסטרים בעזרת טרקטורון מעופף. כלי תעופה מעניין זה ידוע ביכולתו לתת לנו תחושת ריחוף אך יחד עם זאת באוויר הפתוח- שם נרגיש את משב הרוח המרענן כאשר למולנו יתגלה נוף נפלא וכל זאת בזמן טיסה על טרקטורון מעופף.

האם הטיסות של טרקטורון מעופף (על שלל סוגיו) יכולות להתקיים בכל זמן ?

ברוב המקרים פעילויות המתקיימות מחוץ למבנה יהיו תלויות במזג האוויר שיתקיים באותו היום, כדי להתבצע כפי שצריך. הדבר נכון כמובן גם בנוגע לטיסות על גבי טרקטורונים מעופפים הנחשבים כלי תעופה לכל דבר ועניין. לכן אם נרצה לבצע את אחת הטיסות על כלים אלו עלינו להבין מתי להזמין מראש טיסה שכזו וכמובן היכן תוכל להתרחש.
למשל, בעונות השנה סתיו ואביב מזג האוויר יכול להיות קריר אך יחד עם זאת נוח לטיסה. חודשי הקיץ אף הם נוחים וחמימים אולם לעיתים בימי שמש חמים מוטב יהיה לדחות במעט את ימי הטיסה על טרקטורון מעופף. כל זאת ובנוסף – שעות הטיסות תהיינה חשובות להילקח בחשבון, שכן בשעות הלילה אין כמעט מפעילים שמבצעים פעילויות שכאלו, וכו…
כמו כן, ההמלצה הגורפת תהיה לקיים את האירוע בשעות בין ערביים, שם השמש שוקעת והנוף אף יהיה מרשים יותר.

נכון להיום ישנן חברות שונות המתעסקות בהפקת אירועי אקסטרים ובתוכם הטיסות על גבי כלי התעופה המעופפים אשר נוצרו למטרת פנאי והנאה. בהמשך לכתוב מעלה, לא רק את מועד המאורע נצטרך לתכנן מראש, כי אם גם לבדוק את העלויות בהתאם לצרכים שלנו:
למשל, אם מדובר על אירוע יומולדת של כ-10 אנשים אשר כל אחד מעוניין לטוס עם טרקטורון מעופף, נוכל לקבל הנחה משמעותית במחיר המוצע. במקרה אחר באם נרצה להציע נישואין והטרקטורון המעופף יהיה כלי עזר נלווה ומיוחד לערוך את הצעת הנישואין הרומנטית – נצטרך לבקש מראש מהחברה המספקת את שירות זה.

מבין שלל החברות הפועלות כיום בתחום זה, SPORTX ידועה זה כמספר עשורים (!) כמובילה בתחום. חברת ספורטיקס מעניקה שירות מקצועי וחסר פשרות לכל אדם המעוניין לקיים טיסת טרקטורון מעופף בכל יום נתון. באתר החברה אפשר לצפות בתמונות מימי כיף ואפילו לצפות בסרטונים ומידע אודות הטיסות, וכמו כן לקבל הנחות בדמות קופונים היברידיים שיוזילו את העלויות בהתאם לכמות המשתתפים. לפיכך, ההמלצה לכל מי שמתענין בפעילויות הנ"ל תהיה לאתר את חברת SPORTX, לקרוא ולהבין אודותם – ופשוט ליהנות מכל רגע…

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

טרקטורון מעופף

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!