מה עושים במקרה של פציעה במהלך פעילות אקסטרים?

פעילות אקסטרים המתקיימת בארץ או במדינות מעבר לים, חובקת סכנות רבות ומגוונות אשר עתידות לגבות מחיר בגוף ובנפש. אין ספק כי פציעה כתוצאה מפעילות אקסטרים, מחייבת טיפול רפואי באופן מיידי וזאת הסיבה שיש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט. מידת הפציעה, היא שתקבע האם אתם זקוקים לפינוי באמצעות אמבולנס, או שאתם יכולים להתפנות באופן עצמאי למיון, על מנת לקבל טיפול ראשוני ואבחנה רפואית לגבי המשך הטיפול.

אם נפצעתם במהלך פעילות אקסטרים ואין זה משנה היכן אתם ממוקמים בעולם, קחו עצמכם לבדיקה רפואית באופן מיידי, משום שרק בדיקה זו יכולה לקבוע את מצבכם ולהתחשב בפציעות בלתי נראות לעין, כגון: נזק באיברים פנימיים אותו ניתן לזהות באמצעות מכשור מיוחד בלבד.

סיבה נוספת ולא פחות חשובה בהגעה המיידית למיון היא ההוכחה שאכן התרחשה תאונה במועד אותו אתם מציינים. הגעה למיון בסמוך לתאונה, היא שתוכיח לחברת הביטוח פספורט קארד ביטוח
נסיעות לחו"ל את הקשר הסיבתי בין הפציעות להן אתם טוענים ובין התאונה.

למה נכון לעשות ביטוח

פספורט קארד ביטוח נסיעות, הוא ההבטחה לכך שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר מבלי, שתאלצו לפשוט את הרגל. כל עוד שריינתם לעצמכם ביטוח פספורט, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו שרות רפואי 24 שעות ביממה ובכל מקום על פני הגלובוס.

בהתאם לתנאי הפוליסה, במידה ותזדקקו לאשפוז בשל הפציעה, הרי שתאושפזו ותזכו לטיפול הרפואי הטוב ביותר ובמידה והאירוע מצריך את השבתכם לישראל, הרי שהביטוח יכסה את העלויות ותצליחו להגיע לישראל תוך שמירה צמודה בהטסה רפואית. היה והפציעה שלכם מצריכה אשפוז בחו"ל ואתם מרגישים, שנוכחות של בן משפחה חשובה לכם, פספורט יכולה בהתאם לשיקול דעתה לממן הגעה של אחד מבני משפחתכם ובתנאי שתהיה זו קרבה ראשונה.

אם אתם חובבי אקסטרים, הרי שאתם מכירים בסכנות הצפויות במהלך הפעילות ואם אתם לא מנוסים בפעילות אקסטרים, זה הזמן להכיר בסטטיסטיקה ולהבין כי תאונות במהלך פעילות אקסטרים מתרחשות על בסיס קבוע. אין באמור לעיל להפחיד או להרחיק אתכם מפעילות אקסטרים, אך יש בהחלט להכיר במציאות, לגלות אחריות ולהיערך בהתאם לכל תרחיש. אי רכישת ביטוח בריאות המותאם באופן ישיר לפעילות אקסטרים, עלול לגבות מכם ומהיקירים לכם מחיר יקר מאוד.

חשוב מאוד לדאוג ולרכוש ביטוח נסיעות המותאם באופן ישיר לאקסטרים ולא ביטוח נסיעות סטנדרטי, משום שאם תרכשו ביטוח סטנדרטי ותפצעו במהלך פעילות אקסטרים לרבות סקי, צניחה וכיוצא בזאת, לא תקבלו סיוע ותאלצו להתמודד עם עליות כספיות, לעתים בלתי מושגות.

היה ונפצעתם במהלך הפעילות אותה ביצעתם, עליכם לשמור כל מסמך ותיעוד במהלך קבלת הטיפול, החל מאופן ההגעה לקבלת הטיפול הרפואי (אמבולנס, מונית) דרך הביקור אצל הרופא המטפל או המוסד הרפואי ועד רכישת התרופות להקלה מידית או לטווח הארוך.

קרא עוד: טיול סוסים אתגרי

ביטוח פספורט

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!