מצנחי רחיפה – אטרקציה מלאת אדרנלין

מצנחי רחיפה, הפכו להיות הדבר הכי חם (תרתי משמע) בספורט אקסטרים. אנשים מדווחים על תחושת חופש, הרגשה של ציפור חופשית ואפשר להבין את הכמיהה הזו אל התעופה, כשאנו מחוברים לקרקע כל החיים בגלל כוח המשיכה. חוויה של מצנחי רחיפה מתאימה להורים וילדים, לחברים, זוגות וציון אירועים כמו יום נישואין, יום הולדת ועוד. זוהי חוויה מטלטלת, שמשאירה סוג של אופוריה להרבה זמן. בהתחלה יש מי שקצת חוששים, אבל אחר כך במפגש עם מצנח רחיפה בטיחותי והמדריכים, בהחלט יש אתגר לעשות את זה ולהתגבר על הפחד. ההתגברות הזו יש לומר, יכולה להיות נקודת מפנה בחיים של כל אדם שמחפש דרך להתמודד עם הפחדים שלו.

מצנח רחיפה הוא סוג של ספורט שהנאה בצדו ואנו ממליצים לכם, לקחת את החברים הכי טובים שלכם ולהתחיל לעוף…. את החוויה תוכלו לעשות בכל מיני מקומות ברחבי הארץ.

תולדות מצנחי הרחיפה

תולדות מצנחי הרחיפה הם בשימוש שנעשה בצניחות במהלך מלחמות. זוהי בעצם סוג של דאייה וטכניקה בה השתמשו, כדי לשנע עצמים. כוח המשיכה הוא זה שמעט את התאוצה, כדי שיהיה חיכוך עם האוויר, ריחוף איטי ונחיתה רכה ומושלמת. הגדלת שטח הפנים מושגת עם מצנח רחיפה שהוא בעצם חופה העשויה מחומר מאוד קל (שיכול כמובן לעוף) אבל הוא גם חזק מאוד. הקפיצה נעשית בדרך כלל מרכסי הרים ומצוקים. למצנחי רחיפה אין מנוע, והם עפים באמצעות אוויר חם "טרמיקות" מצבורי אוויר מהם הם גולשים למרחק. בעבר השתמשו לצניחה בעיר כדי להצניח חיילים לקווי האויב. כיום עושים שימוש במצנחי רחיפה להנאה, בילוי, ספורט אקסטרים, פרסום ועוד. עד היום נעשה שימוש במצנחים כדי להעביר מידע או מסרים למקום אחר. בדרום קוריאה למשל יש מי ששולח מצנחי רחיפה לצפון, כדי להעביר מסר לאזרחים "הכלואים" במשטר הדיקטטורי.

אין כמו רחיפה

התשוקה לעוף כמו ציפור, זכורה לרובנו מהסרט בירדי בה נחשפנו אל נער שכל מה שהוא רצה בחיים זה לעוף. גם היום יש אנשים שחולמים להתנתק ולו לכמה דקות ולשהות באוויר. אין כמו תחושה כזו בין שמיים לארץ, המעניקה לאדם שליטה מוחלטת בחייו ובחופש הפנימי שלו. יש אנשים שגם עושים מצנח רחיפה, כדי להתגבר על כל מיני פחדים שיש להם, ואחרי שהם עשו את זה, כל החיים לפניהם.

את הלוקשיין לפעילות של מצנח רחיפה תוכלו לבחור בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלכם. גלשו ברשת ובחרו בחברת מצנחי רחיפה טובה, אמינה ומקצועית.

אטרקציה נוספת: טיול סוסים מלהיב ורומנטי

מצנח רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!