מצנחי רחיפה – זה כל הקסם

מצנחי רחיפה, אותו מצנח שאתם מתחברים אליו וקופצים מצוק, הוא חלומו של כל צנחן עבר, הווה או חובב ספורט אתגרי. יש הרבה מאוד סקרנות, עניין ואתגר בניצחון על הפחד, ואין מישהו שלא משקשק לפני שהוא "נופל ממטוס באמצע הלילה", הכי קרוב לשמיים הכי קרוב לשיר של דורית ראובני. כל העניין של ספורט אקסטרים נמצא בטבע האדם. אנשים רוצים למתוח את גבולות היכולת שלהם, לבדוק את הכוחות שלהם ובארץ זה הכי בא לידי ביטוי בהתגייסות ליחידות קרביות. אגב אם כבר נגענו בנושא. מצנחי רחיפה זה תחביב מאוד פופולרי בקרב חבר'ה צעירים שצנחו בצבא או שהלכו במסע אלונקה, כומתה או מה שתרצו ושרואים באתגר דבר נהדר ובצדק.  אתגר גורם לנו לצאת מהשגרה ומעצמנו, מלמד אותנו מה אנחנו יכולים ומה לא ואנחנו יכולים להיות גאים אם למשל הצלחנו לעמוד באיזה אתגר. זה עוד סוג של מבחן קטן ולא בבית ספר.

יום הולדת בתוך מצנח רחיפה

מצנח רחיפה היא חוויה נהדרת לאנשים שרוצים לחגוג את יום ההולדת שלהם בצורה מיוחדת במינה. לא עוד מסיבה ולא עוד בר, אלא בחיק הטבע ואם אפשר כמה שיותר גבוה, ואם אפשר מצוק- לקפוץ עם מדריך מלווה ולעשות מצנחי רחיפה, זה כמו לעשות טיול להודו בכמה דקות, האדרנלין, ההתרגשות וסערת הנפש מקבילים לעליה על הר גבוה. יש אנשים שמעדיפים ביום הולדת שלהם לעשות את זה ולא לעשות משהו אחר. זה נותן להם הרגשה שהיום הולדת שלהם הייתה מיוחדת במינה, ושהם ניצלו את התאריך הזה למשהו ממש חשוב שהם תמיד יזכרו. ביום הולדת בשנת…. קפצנו מהר בתוך מצנח רחיפה. מגניב.

תציע לה נישואין באוויר

יש הרבה דרכים להציע נישואין, אבל יש כמה שהחברה שלך תזכור את זה לעולם. גם את זה וגם את ההצעה. אתה יכול להתחבר אליה כאשר אתם צונחים במצנחי רחיפה ולדבר אתה ברמקול המחובר לקסדות שלכם, ולהתחיל לספר לה איזה יום יפה היום וכמה השמיים כחולים, ואיזה יופי יש מסביב, אבל אין יפה כמותה, ואז למשוך ככה את כל הצניחה עד שאתם נוחתים ושם למטה מחכים לה חברים, משפחה, שלט או מה שתרצו ואתה יכול לכרוע ברך עם הטבעת ואנחנו מקווים שהיא תגיד לך כן. בכל מקרה מצנחי רחיפה זו אחת הדרכים הכי מדהימות להציע נישואין למישהי מיוחדת כמוך. כי אם בחרת ככה להציע נישואין בטח גם היא מיוחדת במינה…

אטרקציה נוספת: טיול סוסים

 

מצנח רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!