מצנחי רחיפה- כל מה שרציתם לדעת!

מצנחי רחיפה הפכו לטרנד וספורט אתגרי אהוב על קהילות רבות, צעירים ומבוגרים, שרואים בהם הזדמנות להתנתק מהחיים, מהמחשבות, מהמצוקות, מהכול ולעבור חוויה משחררת ומזקקת. אין מילים שיוכלו לתאר תחושה של מעוף. (צריך לשאול את הציפורים). אבל אנחנו יכולים לדמיין לעצמנו, שתחושת השחרור המושגת במעוף, היא אבסולוטית ומיוחדת במינה. מאז ומעולם ביקש האדם להתנתק מהאדמה ולעוף, אבל זה כמובן לא קרה. אלוהים לא מחלק כנפיים. לכן הדבר שהכי קרוב לחוויה העצומה של מעוף, הוא צניחה ממצנחי רחיפה.

מצנחי רחיפה – ספורט אתגרי חוויתי שיש לו את היכולת לתרום לגירוי האדרנלין, וזה תמיד בריא להביא את הגוף והנפש לסערת רוחות תרתי משמע.

כמה דרכים לעוף…

יש כל מיני סוגי ספורט אתגרי המאפשרים לחובבי האקסטרים לעוף. יש גלשנים, דאונים, צניחה חופשית, מטוסים כמובן ועוד. מצנחי רחיפה יש להדגיש הם השילוב המושלם שמעניק למי שמרחף אתו תחושה של שליטה בחייו, באוויר ובשמיים. אחרי צניחה כזו לא מרגישים כבר אותו דבר וגם לא פוחדים יותר מכלום. זהו בהחלט ניצחון הפחד, הספקות והחששות מכל סוג. במנצח רחיפה מרחפים מפסגות של מצוקים ולא קופצים למשל כמו ממטוס. כדי להגיע ללוקשיין הנכון לריחוף, צריך לבחור מצוק של הר במקום שניתן לפרוס עליו את המצנח ולהתחבר אליו בנוחות. הוא מתנהג ונראה כמו סוג של "עפיפון" מעל הראש. אתם צריכים להתחיל לרוץ, והשאר היסטוריה.

תכונות תעופה של מצנחי רחיפה

מצנחי רחיפה יכול לרדת אבל גם לעלות בגובה. אם מטפסים על זרמים של אוויר חם הנראים "טרמיקות" בעגה המקצועית. המצב הפיזיקלי הזה נוצר, כאשר השמש מחממת את האדמה וזו מחממת את האוויר שמעליה. הוא עולה למעלה כדרכו של כל אוויר חם, והצונחים במצנחי הרחיפה "תופסים טרמפ" על האוויר הזה ומתחילים לעוף. השיא הישראלי שהושג עד כה היה 3,500 מ' מעל פני האדמה. מצנח רחיפה יכול לעשות גם טיסות קרוס- קאנטרי (למרחק( זאת באמצעות זרם אוויר חם. אין תחושת מעוף מושלמת כמו זו שיוצר ריחוף במצנח רחיפה. אולי הדוגמה הטובה ביותר שמצנחי הרחיפה באמת "מתנהגים כמו ציפור" היא העובדה שציפורים לא בורחות ממנו אלה מפנות לו מקום. המנצח מאפר לנחות כמעט בכל מקום ולא צריך שטח של יותר מחצי מגרש כדורגל בשביל לנחות. לעומת גלשן אוויר גם האריזה של מצנח רחיפה היא קלה. פשוט מכניסים לתיק גדול ואפשר להתחיל לעוף ממקום למקום…

קרא גם על אטרקציה נוספת: טיולי סוסים

מצנחי רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!