מצנחי רחיפה כרטיס מתנה קופון עם SPORTX

מצנחי רחיפה כרטיס מתנה קופון עם SPORTX

רבים מאתנו היו חולמים להיות בעלי האפשרות לטוס ולשייט באוויר הפתוח לעיתים, מתי שרק נרצה. כיום, בעולם פעילויות האקסטרים, דבר זה יכול בהחלט להתרחש ואפילו בצורה מושלמת. בין אוהבי האתגרים וההרפתקאות, מצנחי רחיפה מצליחים להבטיח חוויה ייחודית שמסתיימת תמיד ברגעים של אדרנלין גבוה והרפתקה בלתי נשכחת. ספורטX המובילה בארץ בתחום האטרקציות מהסוג הנ"ל, מציעה לכם לחוות את המרחקים והגבהים באמצעות מצנחי רחיפה מקצועיים ומהנים. לכמה שעות להרגיש כמו הציפורים, לחוות פרצי אנרגיה חזקים ולמלא את הגוף בתחושות טובות ומרגיעות.

כיצד ספורטX מספקת שירותי טיסה באמצעות מצנחי רחיפה?

מקצועיות וניסיון: SPORTX היא חברה מקצועית בתחום, המפעילה פעילויות אקסטרימיות כבר שנים רבות. למעשה למעלה מ40 שנים של ניסיון עשיר וצוות מקצועי מבטיחים את המצנחים הטובים ביותר ואת החוויה הבטוחה ביותר. הרצון של ספורטX הינו שכל אחד ואחת יצליחו להבין שאת ההנאה הרבה לה הם זכו הם עשו תוך מעטפת מקצועית, ידיים מושיטות וכמובן- עלות משתלמת.

החוויה המרהיבה של מצנחי רחיפה יכולה להפוך לחלום מתמיד. ועם הקופונים השונים של SPORTX זה יכול להתממש במחיר טוב מאוד. אנו מציעים קופונים משתלמים לכל מי שרוצה להתמסר לחוויה האדרינלינית של מצנחי רחיפה. SPORTX הינו אתר הקופונים של ישראל היחידי שמציע לקהל היעד שלושה סוגי קופונים בהתאמה אישית לבחירה. קופונים המתאימים לאינדיבידואלים, כאלו המתאימים לקבוצות, ואף כאלו המתאימים במיוחד למי שכבר רכש 2 אטרקציות או יותר דרך החברה. כך שלמעשה טיסת מצנחי רחיפה תשתלם לנו כל כך.

כאשר אתה עומד לפני קפיצה, כל העולם נראה שונה. כולם מדברים על התחושה של להישאר באוויר, להרגיש את הרוח סוחפת סביבך תוך שאתה מתמקם על מנת לחוש את הריגוש הרב בגבהים הללו. ספורטX מבטיחה לגוון את המקומות בהם ניתן לצנוח, ותמיד תעשה הכל כדי לתת לכם את החוויה המושלמת בנוסף לכל SPORTX דוגלת בקיומם של תקני בטיחות מחמירים ומותאמים אישית. צוות המדריכים מיומן ומקצועי, והחוויה מתרחשת תחת התקנות הרלוונטיות.
מיותר לציין שגם הציוד הרב והמתלווה לאותו יום מיוחד- אף הוא ברמה גבוהה ובטוח לשימוש.

לכן החוויה של מנצחי רחיפה יכולה להיות עוד יותר גדולה אם משתמשים בשאר הפרמטרים הקשורים אליה- בצורה חכמה. קיום המאורע לצד חברה מובילה בתחום כדוגמת ספורטX, לצד הבנת היום הרלוונטי לקפיצה (באשר למזג האוויר הצפוי) + מיקום הגאוגרפי – ייתן לנו מענה מושלם. אך אפילו את זה נוכל להעצים עוד יותר – עם שימוש מושכל בקופונים מותאמים אישית ומשתלמים מאוד – ישאיר לנו טעם של עוד ועוד. ולאו דווקא בעבור מצנחי רחיפה – אלא אל עבר עוד שלל אירועים, ופעילויות אקסטרים שונות ברחבי הארץ.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית, כאן אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

מצנחי רחיפה כרטיס מתנה קופון עם SPORTX

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!