מצנחי רחיפה – לרחף באוויר

מצנחי רחיפה מתנהגים כמו "עלים ברוח" מצנח מרחף בזכות האוויר החם הזורם תחתיו שמחמם את האדמה, ולכן לא צריך מנוע ולא כלום, אלא רק חבר טוב, או להושיב את הבן שלך מאחור ולעשות לו מתנת בר מצווה שהוא לא חלם עליה. זה יכול להיות אחד הדברים הכי בטוחים והכי כיפים שעשיתם ביחד בחיים והוא לעולם לא ישכח את זה.

המקומות שבדרך כלל מרחפים מהם הם מצוקים מסוימים אשר מתחתיהם יש שדות פורחים והרבה ירוק. כל הרעיון של מצנח רחיפה זה להתחבר לטבע במלוא העוצמה ועם נוף כזה מול העיניים, אין ספק כי זה החיבור הכי קרוב שיש לאדם מול הטבע. עם מצנחי רחיפה אפשר לרחף מעל שדות, פרדסים להריח את הריחות ולראות את הצבעים, להרגיש כמו ציפור ולחלום שיש לך כנפיים אבל יש לך רק מצנח רחיפה נהדר ולפעמים לא צריך יותר מזה.

מצנח רחיפה- עגלה עם כנף…

את מצנח הרחיפה קל מאוד לתפעל עם אפס טעויות. זה היתרון הכי גדול של הכלי המעופף הזה. כמה שהוא פשוט זה יותר טוב, כי אין מצב שהוא יסתבך. זוהי חוויה עצומה לעוף ליד השמיים ומאז ומעולם זהו חלומם של בני האדם. העובדה שאנחנו הולכים על הקרקע בכוח המשיכה, ותלויים במה שנמצא תחתנו, גורם לנו לחלום לעשות את מה שאי אפשר לעשות ואחד הדברים זה לעוף. היו כבר הרבה מאוד סרטים והרבה מאוד ספרים על החלום הזה והנה הגיעו מצנחי הרחיפה והפכו את הסרט למציאות. כמובן שאם לא היו ממציאים את המטוס, לא היו היום מצנחי רחיפה, ואם לא היו צנחנים בצבאות העולם, אז לא היו מדריכים כל כך מיומנים שמפעילים היום חברות של השכרת מצנחי רחיפה.

איך לבחור נכון חברה שמשכירה מצנחי רחיפה

הדבר הכי נכון לעשות כדי לבחור חברה שמשכירה מצנחי רחיפה, זה לגלוש ברשת ולאתר את כל החברות שעוסקות בזה. כמובן שמה שצריך לעניין אתכם ראשית זה המיקום הגיאוגרפי שלהן. כי אם אתם מהדרום אז תבחרו בחברה מהדרום ואם היא מהצפון, אז כמובן שתפנו לשם. ככל שיש לחברה יותר חוות דעת והמלצות חיוביות, זה סימן שאפשר לסמוך עליה ועל השירות שהיא נותנת. אם היא עושה את זה נכון, גם אתם תהיו לקוחות מרוצים של מצנחי רחיפה. העלויות אגב, דומות בכל החברות ויש הפרשים קטנים. אבל יותר חשוב זה לבחור בחברה שיש לה ציוד תקני ובטיחותי. זה יותר חשוב מהכול.

קרא גם על: טיול טרקטורונים

מצנח רחיפה עם טרקטורון מעופף

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!