מצנח רחיפה – אטרקציה שהיא חוויה!

מצנח רחיפה הפך לאתגר גדול בקרב חובבי הספורט אקסטרים. כעיקרון הספורט הזה עובד גם על קצת סיכון, וכאשר אדם מצליח להתגבר על הסיכון הזה להציב מטרה ולהצליח לרחף למשל עם מצנח רחיפה, הביטחון העצמי שלו עולה, ואין כמו ההרגשה שאתה לא פוחד מכלום ואתה יכול לעוף כמו ציפור.

בין חובבי האקסטרים ובמיוחד כאלו שאוהבים חוויה של מצנח רחיפה יש גם מי שלומדים לעשות תרגילים כדי להשיג שליטה מרבית ברחפן. יש בכך אגב סיכון רב וגם בגלל התרגילים, מאבדים גובה מהר. זה כמובן אינו מומלץ בתור טיסת כיף, משום שכל מי שעולה היום על רחפן רוצה פשוט קצת להרגיש כמו איזה גוזל ולחתוך את השמיים.

מצנח רחיפה – איך אפשר לטוס?

יש כל מיני סגנונות שונים של טיסה. יש כאמור את הנושא של שליטה ברחפן, יש טיסות מרחק, שזה בעצם שליטה בתרמיקות וריחוף בזרמי האוויר הללו. טיסות אלה יכולות להגיע למרחק גדול ויש תחרויות בנישה הזו. "הטייסים" מנסים להגיע למרחק הכי גדול, בזמן הכי קצר. בדרך כלל הנתיב יהיה באורך של בין 20-150 ק"מ. בנישה של אווירובאוטיקה, מקבלים המתחרים ניקוד משופטים וזה קשור לשליטה ולביצוע של התרגילים באמצעות מצנח הרחיפה.

מצנח רחיפה – על מסעות רחיפה בעולם!

יש גם מסעות רחיפה אותן עושים בעלי מיומנות גבוהה בתחום של מצנחי רחיפה עם הרבה מאוד שעות טיסה. זהו ענף קשה שנחשב גם למסוכן. לא כל מי שאוהב מצנח רחיפה עושה את זה וזה באמת לא מומלץ לחובבים. מדובר על מסעות רחיפה המתקיימים במשך כמה ימים, כמה שעות בכל יום. הטייסים לנים בשטח ממש כמו מטפסי הרים, שקובעים מחנה מתחת להר, והם עולים יחד עם הציוד שלהם לפסגת הצוק ממנה הם רוצים לרחף. ריחוף כזה אפשר לעשות באזורים הרריים כמו ההימלאיה או הרי אלפים ובעולם יש הרבה משוגעים לדבר שכזה. יש תחרות בינלאומית ידועה תחת הכותבת של מסעות רחיפה המתקיימת לאורך מסלול של כאלף קילומטרים, היא נערכת אחת לשנתיים ועושים את המסלול מאוסטריה עד למונקו דרך האוויר.

עוד לא ריחפתם על מצנח רחיפה?

באמצע השבוע וגם בסוף השבוע תוכלו להגיע לאחד מהגופים המפעילים ומשכירים מצנח רחיפה. זו יכולה להיות סיבה למסיבה וזו יכולה להיות מתנה ליום הולדת, יום נישואין ועוד. ריחוף במצנח רחיפה היא חוויה בלתי נשכחת ושווה יותר מכל מתנה ארוזה. מדובר על ריחוף בין שמיים לארץ, להיות ציפור עם כנפיים או יותר נכון הכנף היחידה שיש למצנח הרחיפה. אז מי בא?

קרא גם על: טיול סוסים

מצנח רחיפה בנתניה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!