מצנח רחיפה במרכז

עולם פעילויות האקסטרים צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות. רבות החברות שפועלות בכדי להעניק לנו את הריגושים שבפעילויות בעלות רמת אדרנלין גבוהה, המביאות חוויה בלתי נשכחת. אחת מהן (אם לא הפופולארית ביותר) הינה צניחה בעזרת מצנחי רחיפה שונים. בארץ, נוכל למצוא טיסה בעזרת מצנח רחיפה במרכז, המהווה מקום עיקרי לטיסות מאין אלו. היתרונות היחסיים יהיו בשעות הטיסה המשתנות (אל מול השקיעה) וכמובן הנוף שייפרס אל מול עינינו לא רק של המרכז עצמו, אלא גם מעט מצפון ודרום הארץ, וכמובן מזרחה. כך או כך, העוצמה שבחווית טיסות עם מצנח רחיפה במרכז תותיר בנו זכרון נפלא למשך שנים רבות. 

מה עלינו להכיר בטרם רכשנו טיסות מצנח רחיפה במרכז ?

כמו בכל תחום אחר, גם באירועים אלו חשוב לבצע בדיקות מטרימות, לפני מועד הטיסות שלנו. למשל, משום שמדובר בפעילות "אקסטרימית" מוטב לוודא האם אותה חברה הינה בעלת רישיון עסק להפעלת מצנח רחיפה במרכז. כך נקבל את האישור והבטחון לטוס עם כלי התעופה זה מטעם בית העסק המדובר.
היבט נוסף הינו בדמות הרמה המקצועית של החברה נותנת השירות: האם המדריכים מטעמה בקיאים בכלים עימם עובדים? האם בעלי הניסיון להטסת המצנחים? ועוד שאלות באספקט חשוב זה.
נושא אחר יגלם את העלות בדבר מצנח רחיפה במרכז, והאם החברה בה בחרנו סיפקה את השירותים במחיר משתלם?
את הדברים הנ"ל ועוד רבים אחרים מספקת חברת ספורטיקס. חברה זו פועלת זה מספר רב של שנים בעולם האקסטרים המגוון, ומעניקה חוויות לכל דורש ולא רק באמצעות מצנח רחיפה במרכז או בכל מקום אחר. שנות הניסיון הרבות מעניקות לספורטיקס ציון מעולה בכל הקשור לבטיחות, איכות ומקצועיות. יחד עם זאת ספורטיקס מציעה לקהל הרחב מספר קופונים היברידיים לאטרקציות אקסטרים עבור שירותים שונים, כך שנוכל ליהנות מחוויה נהדרת במחירים הוגנים ומשתלמים לכל נפש. חשוב להדגיש כי באתר חברת ספורטיקס נקבל מידע אודות מצנח רחיפה במרכז אם נרצה להבין טרם הגעתנו לאזור הטיסה, ולקבל מושג איזו חוויה נעבור באותו יום מיוחד.
כך, בעזרת הכוונה והבנת כלים פשוטים נקבל את מלוא סל ההנאה שלנו… מצנחי רחיפה נחשבים לפעילות מהנה מאוד ובעלת יכולת לרומם את הנפש, להביא אנרגיה חדשה והמון מצב רוח לכל אחד (כמעט בכל גיל…). אם נעשה זאת יחד עם חברת SPORTX הרי כי ההנאות יובטחו בהחלט!
בלעדי לספורטיקס: נציג אשר יעשה עבורכם את ההזמנה, ייעץ, וכמובן יענה על שאלותכם. בקנית הקופונים ניתן לשלם בעלות חלקית, והיתרה במימוש הקופון…
הפעילויות מתקיימת בתל-אביב, חיפה, אזור הכינרת, נתניה, עין-ורד, חוות-רונית, שפיים, זכרון-יעקב ועוד… לשרותכם צוות ספורטיקס המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית כבר מעל 40 שנה!

מצנח רחיפה במרכז

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!