מצנח רחיפה – האטרקציה בשבילכם!

מצנחי רחיפה הם חלק מספורט אתגרי מאוד פופולרי ורווח בקרב גילאים שונים. אנשים מטבעם אוהבים לקחת סיכון מחושב, וגם מצנחי רחיפה הם חלק מההוויה הזו. הם רוכשים ידע ולומדים דרך ספורט אתגרי, ומסתבר שזהו ספורט הנשען על הרבה תיאוריות פסיכולוגיות, כאשר הדבר הכי ברור הוא שאנשים אוהבים לנצח את הפחד שלהם, ולקפוץ מצוק עם מצנח רחיפה זו חוויה חד פעמים ועולמית, אבל בשביל זה חייבים לאהוב ספורט אתגרי וגם להשקיע בכך.

אנשים שעוברים חוויה כזו, מתאים את עצמם כאמיצים יותר, הם כבר לא חוששים מכלום, וזה קצת דומה לצעירים של שבטים ביערות שצריכים ללכת על גחלים לוחשות כדי לבטל את הפחד הפנימי שלהם. האמת היא שעם מצנח רחיפה מגיעים לאותה תוצאה. פשוט מתמודדים.

פליקס חסר הפחד…

לא צריך להגיע לרמה של פליקס חסר הפחד, כדי לצנוח במצנח רחיפה. פליקס זה הוא אוסטרי שצנח מקומה של 39 ק"מ ובהזדמנות זו גם שבר את מהירות הקול…אפשר לומר שהוא לקח סיכון רציני ומצנחי רחיפה לא שואפים לקחת סיכון כזה, אבל הם בהחלט מאתגרים ומעניקים תחושת ביטחון וכוח למי שמצליח לצנוח וליהנות כך הדרך אל הנחיתה… יש כל מיני גישות שמסבירות מדוע אנשים אוהבים לקחת סיכונים, וזה קשור גם לאנשים שהולכים על ספורט אתגרי. הם סקרנים, זקוקים לחידוש, ריגוש ולשבור את השגרה. דרך אגב, הרבה מאוד אנשי עסקים מוצלחים עוסקים בספורט אתגרי, כי לקיים עסקה מוצלחת זה פחות או יותר כמו לקפוץ מצוק עם מצנח הרחיפה שלך…

מצנח רחיפה של אחווה

מה שמחבר בין אנשים, זה היכולת שלהם לחוות יחד דברים דומים. שיהיה לכם מכנה משותף של עיסוק, תחביב, עניין ועוד. אין ספק כי צניחה ממצנח רחיפה עם חברים יכולה לגבש אותם אף יותר ולהעניק להם עוד ממד להסתכל על עצמם ועל החיים- מהאוויר. כדי לצנוח במצנח רחיפה, יש לבחור לוקיישן מתאים ויום עם מזג אויר הולם. למצנח רחיפה אין מנוע והוא מרחף באמצעות הרוח או יותר נכון "טרמיקות" זרמי אוויר חמים, לכן רצוי לבחור ביום ובמקום שיוצרים את הרוחות הללו. במצנח עצמו יושבים שניים וזו אכן יכולה להיות סיבה טובה ליצירת חברויות בין אנשים שאוהבים ספורט אקסטרים. זה לא דומה לשום דבר אחר, זה מעוף הציפור תרתי משמע. זה רק אתם ומצנח הרחיפה מול השמיים מעל האדמה מי אמר התרגשות ולא קיבל מצנח רחיפה…?

אטרקציה נוספת: טיול סוסים

מצנח רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!